Супутниковий телефон Thuraya XT-LITE
Out of stock
- БРЕНД:
- THURAYA
- МОДЕЛЬ:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Південна Корея
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 EUR 520,84 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 EUR 510,21 EUR each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 EUR 504,89 EUR each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 EUR 499,58 EUR each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 EUR 494,26 EUR each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 EUR 488,95 EUR each and save 8%
Супутниковий телефон Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE забезпечує надійне підключення до супутникового телефону за неперевершеною ціною. Він розроблений для економних користувачів, які потребують надійного підключення без шкоди для чіткого та безперебійного з’єднання. Він дуже простий у використанні. Ви можете здійснювати телефонні дзвінки та надсилати SMS-повідомлення в супутниковому режимі, незалежно від того, перетинаєте ви пустелю, пливете по морю чи піднімаєтеся в гори.
Дзвінки та смс в супутниковому режимі
Здійснюйте дзвінки та надсилайте SMS у супутниковому режимі, коли наземна мережа недоступна. Удосконалена всенаправлена антена забезпечує безперебійний зв’язок, пропонуючи безперебійну функцію «ходь і розмовляй» для дзвінків у дорозі.
Тривалий час автономної роботи
Thuraya XT-LITE забезпечує надійний зв’язок завдяки довговічній батареї, яка забезпечує до шести годин у режимі розмови та до 80 годин у режимі очікування.
Простота використання
Просто зарядіть свій телефон і переконайтеся, що ваша SIM-карта працює. Це так просто. Потім ви можете запрограмувати Thuraya XT-LITE на одну з 13 доступних мов (спрощена китайська доступна як окреме мікропрограмне забезпечення).
Підтримується найнадійнішою та потужною супутниковою мережею
Супутникова мережа Thuraya відома тим, що має найнадійніше супутникове покриття, включаючи приблизно 160 країн або дві третини земної кулі. Thuraya XT-LITE дає змогу отримувати сповіщення про дзвінок, навіть якщо супутникову антену прибрано, залишаючи вас на зв’язку в будь-який час.
Додаткові функції включають: адресну книгу, будильники, калькулятор, календар, журнали викликів, конференц-дзвінки, групи контактів, швидкий набір, секундомір і світовий час.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| ДОСТАВКА ВІД | DUBAI, UAE |
| МОДЕЛЬ | XT LITE |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| БРЕНД | THURAYA |
| МЕРЕЖА | THURAYA |
| СЕРВІС | THURAYA VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | N/A |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| СУЗІР'Я | 2 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 6 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 80 HOURS |
| ДОВЖИНА | 128 mm (5.04") |
| ШИРИНА | 53 mm (2.09") |
| ГЛИБИНА | 27 mm (1.06") |
| ВАГА | 186 grams (6.56 oz) |
Карта покриття Thuraya XT-Lite

Надійна супутникова мережа Thuraya забезпечує покриття у найвіддаленіших місцях, забезпечуючи супутниковий зв’язок без перевантажень, щоб ви завжди були на зв’язку. Від інноваційного супутникового дизайну до надійності кожного пристрою та аксесуара Thuraya, ми пропонуємо справді чудове рішення супутникового зв’язку за межами наземних систем і стільникових мереж.
Мережа Thuraya не охоплює Північну чи Південну Америку.