Супутниковий телефон Thuraya XT PRO
Out of stock
- БРЕНД:
- THURAYA
- МОДЕЛЬ:
- XT PRO
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-XT-PRO-Satellite-Phone
- Buy 2 for 954,94 EUR 954,94 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 945,20 EUR 945,20 EUR each and save 3%
- Buy 10 for 935,45 EUR 935,45 EUR each and save 4%
- Buy 20 for 925,71 EUR 925,71 EUR each and save 5%
Супутниковий телефон Thuraya XT PRO
XT-PRO від Thuraya — це найсучасніший супутниковий телефон у світі. Розроблений для професійних користувачів, цей міцний і надійний супутниковий телефон оснащений тривалим часом автономної роботи, що гарантує вам залишатися на зв’язку, де б ви не були.
Перший на ринку супутниковий телефон із усіма трьома основними навігаційними системами, цей надзвичайно гнучкий телефон із функціями GPS, Beidou та Glonass. Маючи найбільший дисплей серед усіх супутникових телефонів на ринку, цей супутниковий телефон має загартоване скло Gorilla®, яке підходить для найсуворіших умов. Екран стійкий до відблисків, що забезпечує оптимальну видимість при яскравому сонячному світлі, а датчик яскравості автоматично регулює підсвічування вашого дисплея.
Це кращий телефон із більш міцним рейтингом навколишнього середовища (IP55), більшим екраном, ніж його попередник, Thuraya XT, і пропонує можливість GPS і кнопку SOS.
Навігаційні системи з можливістю вибору
За допомогою XT-PRO ви можете вибрати бажану систему навігації та вибрати між GPS, BeiDou та Glonass для найвищої точності та додаткової безпеки в кожному регіоні.
Найдовший час розмови на будь-якому супутниковому телефоні
XT-PRO від Thuraya забезпечує до 9 годин роботи в режимі розмови та до 100 годин у режимі очікування, забезпечуючи вам надійний і надійний зв’язок, де б вам це було потрібно.
Дисплей зі стійким до відблисків склом Gorilla®
Супутниковий телефон XT-PRO розроблений для найсуворіших умов. Він виготовлений із загартованого скла та спеціалізованого зовнішнього дисплея для легкої видимості навіть під прямими сонячними променями.
Спеціальна кнопка SOS
Для тих, хто опинився в скрутному становищі, XT-PRO має просту у використанні спеціальну кнопку SOS, якою можна користуватися, навіть коли супутниковий телефон вимкнено. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути та утримувати кнопку SOS протягом 3 секунд. Це запустить телефон і надішле сповіщення (дзвінок та/або SMS) на будь-який попередньо запрограмований номер.
Компактний і міцний дизайн
Досить маленький, щоб поміститися в кишеню, Thuraya XT-PRO захищений від струменів води та пилу, а також ударостійкий.
Дзвінки, SMS, факс та підключення до Інтернету
За допомогою супутникового телефону XT-PRO ви можете дзвонити, відправляти SMS і факсимільні повідомлення. Більше того, ви можете підключити свій ноутбук або ПК для доступу до Інтернету в супутниковому режимі, коли наземні мережі недоступні.
Підтримується найнадійнішою та потужною супутниковою мережею
Система Thuraya відома своєю найнадійнішою супутниковою мережею, а передова всеспрямована антена Thuraya XT-PRO забезпечує безперебійний сигнал під час ходьби або руху, пропонуючи повну можливість ходити та розмовляти. Thuraya XT-PRO також дає змогу отримувати сповіщення про виклик, навіть якщо супутниковий сигнал занадто слабкий, щоб прийняти сам виклик. Це особливо корисно, коли Thuraya XT-PRO лежить у вашій кишені з прибраною антеною, щоб ви завжди були на зв’язку. Надійна супутникова мережа Thuraya та вдосконалена всенаправлена антена XT-PRO забезпечують безперебійний сигнал, коли ви в дорозі. Тож куди б вас не привели ваші бізнес-операції, ви будете раді знати, що у вас під рукою повна можливість ходити та розмовляти. Thuraya XT-PRO також надає сповіщення про дзвінок, навіть якщо супутниковий сигнал занадто слабкий, щоб ви могли прийняти сам дзвінок. Це особливо корисно, коли XT-PRO знаходиться у вашій кишені, а антена прихована. Ми постійно підтримуємо зв’язок.
Додаткові можливості
Для зручності ми додали додаткові функції до вашого супутникового телефону. До них відносяться: гучномовець, адресна книга, будильники, калькулятор, календар, журнали дзвінків, конференц-дзвінки, групи контактів, швидкий набір, секундомір, світовий час і багато іншого.
Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | DUBAI, UAE |
|---|---|
| МОДЕЛЬ | XT PRO |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| БРЕНД | THURAYA |
| МЕРЕЖА | THURAYA |
| СЕРВІС | THURAYA VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, ARABIC, BAHASA INDONESIA, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| СУЗІР'Я | 2 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 9 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 100 HOURS |
| ДОВЖИНА | 128 mm (5.04") |
| ШИРИНА | 53 mm (2.09") |
| ГЛИБИНА | 27 mm (1.06") |
| ВАГА | 212 grams (7.47 oz) |
Карта покриття Thuraya XT PRO

Надійна супутникова мережа Thuraya забезпечує покриття у найвіддаленіших місцях, забезпечуючи супутниковий зв’язок без перевантажень, щоб ви завжди були на зв’язку. Від інноваційного супутникового дизайну до надійності кожного пристрою та аксесуара Thuraya, ми пропонуємо справді чудове рішення супутникового зв’язку за межами наземних систем і стільникових мереж.
Мережа Thuraya не охоплює Північну чи Південну Америку.