Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth докинг станция (9555ID)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- ЧАСТ #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Телефонът Iridium 9555 се поставя сигурно в IntelliDOCK, който разполага с вградена Bluetooth, USB данков порт, вграден звънец, зареждане на телефона и интегрирана антена, данни и захранваща връзка, което позволява всички антени и захранващи кабели да бъдат постоянно свързани към докинг станцията, готови за употреба. Телефонът Iridium 9555 лесно се поставя и премахва с натискане на бутон отгоре на IntelliDOCK, което го прави много лесен за премахване по всяко време с увереност, че винаги ще бъде напълно зареден.
IntelliDOCK също така поддържа използването на опционален компактен Beam Privacy Handset, който може да бъде разположен до IntelliDOCK за допълнително удобство, ако е необходимо.
Specifications
| ЧАСТ # | 9555ID |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| СЪВМЕСТИМ С | IRIDIUM 9555 |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| СЕРТИФИКАТИ | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 20 cm (7.9") |
| ШИРИНА | 7.5 см (3") |
| ДЪЛБОЧИНА | 6.5 cm (2.6") |
| ТЕГЛО | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth докинг станция (9555ID)
INTELLIDOCK КРЕЙДЪЛ
• Сигурно държи 9555 ръчен телефон
• Здрав дизайн и конструкция
• Зарежда 9555 ръчен телефон, готов за употреба
• Интегрирана антена
• Ръчният телефон винаги е зареден и готов за употреба
ИНТЕГРИРАН БЛУТУТ®
• Bluetooth® вграден в крейдъла
• Поддържа Bluetooth® гласови аксесоари
• Удобно повикване без ръце
ВГРАДЕН ЗВЪНЕЦ
• Вграден звънец за подобрена индикация на звънене ГЛАС, ДАННИ, SMS, SBD
• Поддържа всички услуги на Iridium за глас, данни, SMS и SBD
• Достъп до предплатени, постплатени и екипажни повиквания
• Bluetooth® и USB свързаност за данни
ПРИВАТЕН РЪЧЕН ТЕЛЕФОН
• Поддържа опционален ръчен телефон Beam за поверителност
• Автоматично разпознаване на отговор/затваряне
ИНСТАЛАЦИЯ
• Поддържа вход за захранване 9 - 32V DC
• Гъвкава инсталация чрез универсален монтаж, също подходящ за монтаж на стена
• Опционален адаптер 110 - 240V AC наличен
КАЧЕСТВО
• Професионален индустриален дизайн
• 2 години спокойствие, гаранция за замяна
• 100% фабрично тестван
• Пълна сертификация, одобрен от Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
В кутията:
Beam IntelliDOCK 9555
стоманена монтажна скоба Ram-mount
интерфейсни и захранващи кабели
Ръководство за потребителя
Ръководство за инсталиране