Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Докинг станция за проследяване (9555PD)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- МАДЭЛЬ:
- POTSDOCK 9555
- ЧАСТ #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK също има вграден Bluetooth модул за гласова свързаност заедно с интелигентна система за проследяване и докладване на предупреждения, използваща вградения GPS двигател на PotsDOCK. Модулът за предупреждение и проследяване може да бъде конфигуриран да поддържа периодично анкетиране или докладване за спешни предупреждения.
Слушалката Iridium 9555 пасва сигурно в докинг станцията, която разполага с вграден Bluetooth, USB данни, зареждане на телефона и интегрирана антена, връзка за данни и захранване, което прави възможно поддържането на всички антенни кабели и захранване постоянно свързани към докинг станцията, готови за употреба. Слушалката Iridium 9555 се поставя и изважда лесно чрез натискане на бутон в горната част на PotsDOCK, което прави много лесно премахването на 9555 по всяко време със спокойствието, знаейки, че винаги ще бъде напълно заредена.
PotsDOCK също поддържа използването на допълнителна компактна слушалка Beam Privacy Handset, която може да бъде разположена до PotsDOCK за допълнително удобство, ако е необходимо.
Specifications
| МАДЭЛЬ | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ЧАСТ # | 9555PD |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СЪВМЕСТИМ С | IRIDIUM 9555 |
| СЕРТИФИКАТИ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 200 mm |
| ШИРИНА | 75 mm (3.0") |
| ДЪЛБОЧИНА | 65 mm (2.7") |
| ТЕГЛО | 0.32 kg |
Feature
• Компактен монтаж с тънка линия
• Интегрирана Bluetooth връзка
• RJ11/POTS интерфейс
• Възможност за глас, SMS, SBD и комутирани данни
• Вградено проследяване и SOS
• USB интерфейс за данни
• RS232 D9 сериен интерфейс
• Аксесоар/сензор за запалване
• 9-32V DC захранване
• TNC и SMA за GPS
• Пълен сертификат, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 години гаранция за ремонт или замяна