Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- ЧАСТ #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
Антената е проектирана да позволява хоризонтален или вертикален вход за антенните кабели, за да осигури известна гъвкавост при инсталирането. ISD720 работи с всички Beam Inmarsat IsatDock и Oceana терминали, но трябва да се използва само с сертифицирани ACTIVE антенни кабели на Beam.
Specifications
| ЧАСТ # | ISD720 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| СЪВМЕСТИМ С | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДЪЛЖИНА | 146 mm (5.75") |
| ШИРИНА | ["146 мм (5.75\")"] |
| ДЪЛБОЧИНА | 75 mm (2.95") |
| ТЕГЛО | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Одобрен тип Inmarsat
• Висококачествена кутия
• Активна антена
• Монтаж с болтове
• SMA/SMA
• Нисък профил
• Омнидирекционална
• 12-месечна гаранция за ремонт или замяна