Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- ЧАСТ #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Транспортна магнитна активна антена е проектирана за транспортни/ наземни приложения. Проектирана е да работи с IsatDocks на Beam Communications и приложения за проследяване като LeoTRAK-Online.
С магнитния монтаж, антената е много лесна за инсталиране и преместване от актив на актив и не изисква пробиване на дупки за монтаж. Свързването на антенния кабел е защитено от околната среда с външната си обвивка.
Specifications
| ЧАСТ # | ISD715 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| СЪВМЕСТИМ С | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДЪЛЖИНА | 142 mm (5.6") |
| ШИРИНА | ["142 мм (5.6\")"] |
| ДЪЛБОЧИНА | 207 mm (8.15") |
| ТЕГЛО | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Одобрен тип Inmarsat
• Висококачествена кутия
• Активна антена
• Магнитно монтиране
• SMA/SMA
• Нисък профил
• Омнидирекционална
• 12-месечна гаранция за ремонт или замяна