Beam IsatDock2 MARINE за Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE за Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE е интелигентна докинг станция с рейтинг IP54 за IsatPhone 2, специално проектирана за морски приложения. MARINE Dock поддържа гласови услуги чрез Bluetooth, RJ11/POTS, хендсфри говорител или активна слушалка за поверителност. IsatPhone 2 е напълно затворен в докинг устройството, като все пак предоставя пълен достъп и функционалност на потребителя.
IsatDock2 MARINE поддържа функционалността за Личен сигнал и Сигнал за помощ на IsatPhone 2. Личните сигнали могат да бъдат задействани чрез натискане на един бутон на IsatDock2 MARINE. Той незабавно ще изпрати вашата GPS позиция, както и предварително конфигурирано съобщение чрез SMS или имейл. MARINE Dock също така поддържа инсталирането на външен медальон или бутон за сигнал, който може да бъде инсталиран на удобно място.
IsatDock2 MARINE позволява на IsatPhone 2 да се използва в разнообразие от морски приложения, интелигентният RJ11/POTS интерфейс позволява кабелни разстояния до 600 м, за да се свържат стандартни стационарни, безжични или DECT слушалки, или алтернативно да се свърже с PBX система, предоставяща стандартни звънци, заети и тонове на набиране, подобно на стандартна телефонна мрежа.
Слушалката IsatPhone 2, се поставя сигурно в дока, нейните функции включват зареждане на телефона, USB порт за данни, вграден звънец и позволява антената и захранването да бъдат постоянно свързани към дока, готови за употреба.
Specifications
| МАДЭЛЬ | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| ЧАСТ # | ISD2Marine |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СЪВМЕСТИМ С | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• Зарежда IsatPhone 2
• RJ11/POTS интерфейс
• Интеграция с PABX
• Поддържа Assistance Alert & Tracking чрез IsatPhone 2
• 2 години гаранция за ремонт/замяна
• Активен телефон за поверителност
• Вграден хендсфри говорител
• Регулируем вграден звънец
• Функция за заглушаване
• Статус LED с регулируема яркост
• USB достъп до данни
• Включва адаптери IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Съдържание на кутията:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x адаптери IsatDock2
- 110-240V AC адаптер
- Ръчен телефон за поверителност
- 10-32V DC захранващ кабел
- 2м кабел за сигнализация
- Платка за монтаж на стена
- Ръководство за потребителя и бързо ръководство за стартиране