Beam IsatDock2 LITE Докинг станция за Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- МАДЭЛЬ:
- ISATDOCK 2 LITE
- ЧАСТ #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Китай
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Докинг станция за Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE за IsatPhone 2 на Inmarsat позволява полупостоянна инсталация в различни приложения, където е необходим лесен достъп до стандартни гласови и данни услуги за наземни и морски приложения. IsatDock LITE позволява IsatPhone 2 да бъде винаги включен и готов да приема входящи повиквания, които могат да бъдат отговорени чрез Bluetooth аксесоар или опционалната слушалка за лична конфиденциалност. Докато слушалката е в дока, бутонът за помощ, личният алармен сигнал и функционалността за проследяване на IsatPhone 2 остават напълно функционални. Слушалката IsatPhone 2 се поставя сигурно в дока, а функциите й включват зареждане на телефона, USB порт за данни, вграден звънец и позволява антената и захранването да бъдат постоянно свързани с дока, готови за употреба. Слушалката IsatPhone 2 лесно се поставя и сваля с натискане на бутон отгоре на дока, което я прави много лесна за употреба извън дока, когато е необходимо.
Specifications
| МАДЭЛЬ | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| ЧАСТ # | ISD2Lite |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| СЪВМЕСТИМ С | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДЪЛЖИНА | 99 mm |
| ШИРИНА | 76 мм |
| ДЪЛБОЧИНА | 299 mm |
| ТЕГЛО | 560 grams |