Hughes 9202M BGAN Наземен Портативен Спътников Интернет Терминал с WiFi (3500566-0004)
In stock
- БРЭНД:
- HUGHES
- МАДЭЛЬ:
- 9202M BGAN
- ЧАСТ #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Хюз 9202 BGAN Портативен сателитен интернет терминал с WiFi
Надеждният и лек Хюз 9202 Портативен терминал предлага компактен и стилен дизайн. Бюджетно достъпен и изключително атрактивен клас 2 портативен терминал, Хюз 9202 е идеален за правителства и НПО, първи реагиращи, служители по обществена безопасност и мобилни здравни работници, както и за отдалечен персонал в индустрии като комунални услуги, нефт и газ, горско стопанство, кабелна телевизия и телекомуникации.
Хюз 9202 работи с услугата Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) и предоставя високо производителност свързаност и надеждност за най-взискателните потребители и екстремни условия.
Използвайки най-малкия в света клас 2 BGAN терминал, потребителите могат да се свързват с IP широколентови скорости до 464kbps, както и да се възползват от функции като вграден достъп до Wi-Fi за множество потребители и автоматична активация на контекста (ACA), включително възможността за изпращане на SMS съобщения чрез интегрирания потребителски интерфейс (IUI) без свързан лаптоп, смартфон или друго потребителско устройство.
Хюз 9202 позволява на потребителя да изпраща и получава IP трафик чрез Ethernet и Wi-Fi. Паралелно с услугата за пакетни данни, Хюз 9202 поддържа пълни ISDN и гласови и факс обаждания с превключване на кръгове чрез двуканален RJ11 конектор.
Корпоративните планировчици на бедствия и отдалечен персонал на терен могат да си сътрудничат с увереност и ефективност с различни агенции и служители на централата, използвайки видео, глас и данни едновременно. Както при всички модели на Хюз BGAN, Хюз 9202 е базиран на IP, предоставяйки селективни, специализирани нива на качество на услугата (QoS).
Specifications
| МАДЭЛЬ | 9202M BGAN |
|---|---|
| ЧАСТ # | 3500566-0004 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | HUGHES |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT BGAN |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСОАР | TERMINAL |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| СЕРТИФИКАТИ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 36 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 216 mm (8.5") |
| ШИРИНА | 216 мм (8.5") |
| ДЪЛБОЧИНА | 41 mm (1.61") |
| ТЕГЛО | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Характеристики
- Здрав и издръжлив с IP55 рейтинг
- Подсветен LCD дисплей за потребителя с четири бутона за управление
- Wi-Fi, поддържащ достъп за множество потребители
- Двуканален RJ11 за глас и факс
- Напреднал интегриран потребителски интерфейс (IUI)
- Автоматична активация на контекста (ACA)
- Поддържа XL-диапазон
What's included
[
"Съдържание на пакета
- Hughes 9202 Наземен преносим терминал
- Презареждаема литиево-йонна батерия
- 5м Ethernet кабел
- AC/DC адаптер с UK, EU и US захранващи кабели"
]
Карта на покритие на Inmarsat BGAN

Тази карта показва очакванията на Inmarsat за покритие след търговското въвеждане на четвъртия регион на L-лента на Inmarsat. Тя не представлява гаранция за услуга. Наличността на услугата на ръба на покритите области варира в зависимост от различни условия.