ICOM IC-SAT100 PTT сателитно радио
In stock
- БРЭНД:
- ICOM
- МАДЭЛЬ:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Япония
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT сателитно радио
ICOM IC-SAT100 работи чрез SATELLITE PTT (Push-to-Talk), което е двупосочна радиосистема, която използва сателитната мрежа Iridium®. Може да се използва като средство за комуникация в отдалечени, изолирани райони, където няма мобилна телефонна или наземна мрежова инфраструктура. Дори ако наземната мрежова инфраструктура стане неизползваема от хора или природни бедствия, SATELLITE PTT може да осигури стабилно резервно копие, независимо от други мрежи. Освен това, за разлика от сателитните телефони, потребителите на IC-SAT100 могат незабавно да започнат да говорят с всички радиостанции в една и съща разговорна група само с едно натискане на бутона за предаване (PTT).
Сателитното радио ICOM IC-SAT100 PTT се настройва бързо и лесно чрез съществуващия команден център Iridium® и продължава да поддържа до 15 разговорни групи. Групите за разговори могат да се споделят, позволявайки глобална оперативна съвместимост между потребителите, дори когато се използват различни Iridium® PTT слушалки.
Сателитното радио ICOM IC-SAT100 PTT предлага следните ключови характеристики:
Водоустойчиво, прахоустойчиво и издръжливо тяло - осигурява хидроизолация IP67 (1 m дълбочина на водата за 30 минути) и прахоустойчива защита, което го прави идеален за използване в тежки външни среди. Радиото също отговаря на спецификациите MIL-STD 810G и има работен температурен диапазон от -30°C до +60°C (-22°F до 140°F).
Вграден авариен ключ - лесен за намиране бутон може да се използва за спешни случаи; позволява предаване на спешно повикване към предварително програмирани потребители.
Мощен звук - 1500 mW звук, доставян от вътрешния високоговорител, осигурява силна и ясна комуникация, дори в шумна среда.
Дълъг живот на батерията - Доставената литиево-йонна (Li-ion) батерия осигурява до 14,5 часа работа.
Сигурни комуникации - осигурява сигурни разговори с AES 256-битово криптиране.
Други функции включват:
Дисплей на няколко езика (английски, китайски, френски, японски и испански)
Антенен конектор тип SMA за допълнителна външна антена
Функцията AquaQuake™ изчиства проникването на вода, която може да проникне в решетката на високоговорителя на устройството
USB зареждане (USB Micro-B тип)
Specifications
| МАДЭЛЬ | IC-SAT100 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE PTT |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | ICOM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM PTT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | РЪЧЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | HANDSET |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| ШИРИНА | 57.8 mm (2.3 inch) |
| ДЪЛБОЧИНА | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| ТЕГЛО | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Какво е включено:
- ICOM IC-SAT100 PTT сателитно радио
- Батерия, BP-300
- Щипка за колан, MBB-5
- Антена, FA-S102U
- Настолно зарядно, BC-241
- AC адаптер, BC-242