Сателитен телефон Iridium Extreme Push To Talk (FPKT1401)
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- 9575 PTT
- ЧАСТ #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Iridium 9575 Push To Talk сателитен телефон + безплатна доставка!!!
Създаден за Push-to-Talk
За екипни комуникации, Iridium Extreme® PTT е здраво проектиран да поддържа потребители с висок интензитет в някои от най-суровите условия, навсякъде по планетата. Подобрен с интелигентно проектиран режим Push-to-Talk, разширен високоговорител, подсилен PTT бутон и батерия с разширен капацитет, Iridium Extreme® PTT извежда надеждните глобални комуникации на следващото ниво. Интуитивният потребителски интерфейс осигурява бърз достъп до множество комуникационни услуги, включително гласови повиквания, SMS и SOS в режим на телефон и режим PTT, което ви позволява да се свържете с вашия екип незабавно и сигурно, навсякъде на планетата.
Натисни, за да говориш. Еволюира.
Само Iridium може да достави Push-to-Talk по начина, по който е предназначен да бъде – бърз, прост и адаптивен към променящите се ситуации със силата на глобалната сателитна мрежа на Iridium.
В режим PTT вашите екипи имат достъп до несравними функции за осъзнаване на ситуацията и контрол, включително:
• Автоматична регистрация
• Групово програмиране по ефира
• Състояние на услугата РТТ
• Динамичен избор и наблюдение на разговорна група
• ID на говорещия на устройството
• Разстояние и пеленг на говорителя на устройството
• Визуално и аудио групово сканиране
Всичко в най-далечната мрежа в света, позволяваща на вашите екипи да комуникират незабавно, където имат нужда, без разходите и ограниченията на традиционните наземни кули и ретранслатори. Зоните на покритие, сигурността на устройството и конфигурацията на групата за разговори могат да бъдат коригирани безжично, ако е необходимо, от администраторите с помощта на уеб-базирания инструмент на Iridium Push-to-Talk (PTT) Command Center, опростявайки поддръжката и поддръжката на устройствата, разположени на място
Разнообразна мобилност
За разлика от предишните сателитни системи за PTT, които са ограничени до използване в или около превозни средства, Iridium Extreme® PTT е напълно мобилна сателитна слушалка, която осигурява гъвкавост за поддържане на всяка комуникационна среда. Разнообразни аксесоари, включително чанти за носене през рамо, докинг станции и външни антени (продават се отделно) гарантират, че критичните комуникации могат да се поддържат във всяка ситуация – пеша, в превозно средство, кораб или самолет или вътре в сгради.
Вашата инвестиция в Push-to-talk е сигурна в бъдещето
Iridium се ангажира да разшири вашата глобална комуникационна надеждност и производителност далеч в бъдещето. Вашите Iridium Extreme PTT устройства са проектирани да бъдат съвместими както с текущата мрежа Iridium®, така и с Iridium NEXT, новаторската констелация от следващо поколение на Iridium от 66 взаимосвързани спътника, разположени ниско над земята, с изстрелвания, планирани да започнат през 2015 г. Ние се ангажираме да гарантираме, че инвестициите, които правите днес, ще продължат да се поддържат от високонадеждната мрежа на Iridium с критично значение.
Specifications
| МАДЭЛЬ | 9575 PTT |
|---|---|
| ЧАСТ # | FPKT1901 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН, SATELLITE PTT |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | РЪЧЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | HANDSET |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| СЕРТИФИКАТИ | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР | UP TO 6.5 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 54 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 140 mm (5.5") |
| ШИРИНА | 60 mm (2.36") |
| ДЪЛБОЧИНА | 32 mm (1.26") |
| ТЕГЛО | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Iridium 9575 PTT Push To Talk функции
- Всичко, което се предлага в рамките на Iridium Extreme® плюс функцията за пряк разговор
- Глобални възможности за РТТ и конфигурируеми групи за разговори
- Подсилен PTT бутон
- високоговорител с висок звук
- Подобрена възможност за SMS и имейл съобщения
- GPS-активирани базирани на местоположение услуги
- SOS достъп в телефонен режим
- Продължителност на батерията в Phone Mode: режим на готовност до (54) часа; време за разговори до (6,5) часа
- Продължителност на батерията в режим PTT: в режим на готовност до (16,5) часа; Време за разговори до (5) часа
What's included
Какво има в кутията?
- Iridium Extreme PTT устройство
- Батерия с голям капацитет
- Зарядно за пътуване с международни адаптери
- Зарядно за кола
- Кожен куфар
- USB кабел за данни
- Ръководство за употреба
- Адаптери за аксесоари (2x)
- Магнитна антена за монтиране на превозно средство с 5' кабел
- Слушалка за свободни ръце с микрофон
Карта на глобалното покритие на Iridium Push To Talk (PTT).

Iridium предоставя основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация. Захранвана от уникално усъвършенствано глобално съзвездие от 66 кръстосано свързани сателита в ниска земна орбита (LEO), мрежата Iridium® осигурява висококачествени връзки за глас и данни по цялата повърхност на планетата, включително през дихателните пътища, океаните и полярните региони. Заедно със своята екосистема от партньорски компании, Iridium предоставя иновативно и богато портфолио от надеждни решения за пазари, които изискват наистина глобални комуникации.
Само на 780 километра от Земята, близостта на мрежата LEO на Iridium означава покритие от полюс до полюс, по-къс път на предаване, по-силни сигнали, по-ниска латентност и по-кратко време за регистрация, отколкото при GEO сателитите. В космоса всеки сателит Iridium е свързан с до четири други, създавайки динамична мрежа, която насочва трафика между сателитите, за да осигури глобално покритие, дори когато традиционните локални системи не са налични.