Трансивър Iridium 9602N SBD (4629A-9603N)
calcActive())">
Трансивърът Iridium 9602N SBD, проектиран да бъде интегриран в приложение за безжични данни с друг хардуер и софтуер на хост система, осигурява цялостно решение, включително проследяване на морски плавателни съдове, наблюдение на оборудването и автоматично местоположение на превозни средства.
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- 9602N
- ЧАСТ #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,44 €
Без ДДС:
221,44 €
Без ДДС:
- Buy 5 for 217,01 € 217,01 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,80 € 214,80 € each and save 3%
- Buy 20 for 210,37 € 210,37 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,94 € 205,94 € each and save 7%
- Buy 100 for 199,29 € 199,29 € each and save 10%
Трансивър Iridium 9602N SBD
Трансивърът Iridium 9602N SBD, проектиран да бъде интегриран в приложение за безжични данни с друг хардуер и софтуер на хост система, осигурява цялостно решение за конкретно приложение или вертикален пазар. Iridium 9602N е идеален за M2M решения, включително проследяване на морски кораби, наблюдение на оборудването и автоматично местоположение на превозни средства.
Глобалната SBD услуга с ниска латентност на Iridium е идеалното решение за наблюдение на всичко - от контейнери и камиони до самолети и кораби. Той е интегриран от дистрибуторите на Iridium с добавена стойност във вертикални пазарни приложения в индустрии като петролна и газова, железопътна, морска, аеронавигационна, комунални услуги и правителство/военни.
Iridium 9602N е приемо-предавател с една платка, предоставен като приемо-предавателен модул "черна кутия". Всички интерфейси на устройството се осигуряват от един многощифтов интерфейсен конектор в допълнение към конектора за антена. Само основният трансивър се доставя с 9602N. Всички други функции на полевото приложение на крайния потребител като GPS, базирано на микропроцесор логическо управление, цифрови и аналогови входове, цифрови и аналогови изходи захранване и антена трябва да бъдат осигурени от разработчика на решението. Интерфейсът на устройството през потребителския конектор се състои от интерфейс за серийни данни, вход за постоянен ток, достъпен в мрежата изход и контролна линия за включване/изключване. Iridium 9602N не включва, нито изисква, модул за идентификация на абоната (известен също като SIM карта), който да бъде поставен в трансивъра. Iridium 9602M е предназначен да се използва като приемо-предавателен модул, монтиран в друга хост система.
Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | 9602N |
| ЧАСТ # | 4629A-9603N |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE M2M |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM SBD |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 41 mm |
| ШИРИНА | 45 mm |
| ДЪЛБОЧИНА | 13 mm |
| ТЕГЛО | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review