Thales SureLINK IP Handset Kit (PN 1100818-501)
In stock
- БРЭНД:
- THALES
- МАДЭЛЬ:
- SURELINK IP HANDSET
- ЧАСТ #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Thales SureLink IP Handset Kit (PN 1100818-501)
Слушалката SureLINK работи със системите Thales MissionLINK® и VesseLINK™, осигуряващи гласова комуникация и системна конфигурация и контрол на една ръка разстояние. С голям вътрешен високоговорител и технология за анулиране на шума, Thales SureLINK осигурява ясна комуникация в най-шумната среда. Направете спешно повикване с вградения бутон за спешни случаи, използвайте приложението Thales Softphone, за да извършвате или получавате телефонни обаждания дискретно или през високоговорителя, конфигурирайте и наблюдавайте сателитната система през портала за управление на Thales от големия сензорен дисплей. Ethernet връзката към терминала позволява на слушалката Thales SureLINK да може да бъде удобно разположена на почти всяко желано място, лесно достъпно. Този устойчив на атмосферни влияния дизайн, използващ дисплей Corning® Gorilla® Glass, със сигурност ще издържи и на най-трудните среди в малък ръчен пакет.
Specifications
| МАДЭЛЬ | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| ЧАСТ # | PN 1100818-501 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | THALES |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM CERTUS LAND |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДЪЛЖИНА | 127 mm (5") |
| ШИРИНА | 76 mm (2.99") |
| ДЪЛБОЧИНА | 2.54 mm (0.01") |
| ТЕГЛО | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Android базирана операционна система за лесна навигация
- Силна сила на звука над 90 dB SPL в режим на високоговорител с технология за анулиране на шума за използване в среди с висок шум
- Специален бутон за бедствие за спешни повиквания и изпращане на GPS координати за местоположение
- Захранвана през Ethernet връзка разширява Thales SureLINK до 100 метра от терминала
- Включено приложение Thales Softphone за гласови повиквания и достъп до портала за управление на Thales за системна конфигурация и наблюдение
- Iridium Push-to-Talk (PTT) готов със специален PTT бутон