Beam IsatDock Transport Bolt Aktivna Antena (ISD720)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- DIO #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktivna Antena (ISD720)
Antena je dizajnirana da omogući horizontalni ili vertikalni ulaz za antene kablove kako bi se pružila određena fleksibilnost prilikom instalacije. ISD720 radi sa svim Beam Inmarsat IsatDock-ovima i Oceana terminalima, ali se mora koristiti samo s Beam certificiranim AKTIVNIM antenama kablovima.
Specifications
| DIO # | ISD720 |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| MARKA | BEAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, VOZILNI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| RADNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBILNO SA | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| DULJINA | 146 mm (5.75") |
| ŠIRINA | 146 mm (5.75") |
| DUBINA | 75 mm (2.95") |
| TEŽINA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip odobren
• Visokokvalitetni kućište
• Aktivna antena
• Montaža na vijak
• SMA/SMA
• Nizak profil
• Omni smjerna
• 12-mjesečna garancija na popravak ili zamjenu