Inmarsat Beam Mast/Pole Marine Active Antena (ISD710)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- DIO #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast/Pole Marine Active Antena (ISD710)
Priključci antene (GSPS i GPS) zaštićeni su od okoline svojim čvrstim nosačem pričvršćenim na antenu. Sustav za montažu na stup dizajniran je tako da se kabeli mogu provući kroz PVC stup i potom izravno pričvrstiti na antenu, čime su kabeli i konektor zaštićeni od okoline. ISD710 radi sa svim Beam Inmarsat IsatDock i Oceana terminalima, međutim MORA se koristiti samo s Beam certificiranim AKTIVNIM antenskim kabelima.
Specifications
| DIO # | ISD710 |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI, VOZILNI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| RADNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DULJINA | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| TEŽINA | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Značajke grede ISD710
• Inmarsat tip odobren
• Visokokvalitetno brodsko kućište
• Aktivna antena
• Montaža na stup / jarbol
• SMA/SMA
• Svesmjerni
• 12 mjeseci jamstva za popravak ili zamjenu