Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- DIO #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna je dizajnirana za transport /kopnene aplikacije. Dizajnirana je za rad s Beam Communications IsatDocks i aplikacijama za praćenje kao što je LeoTRAK-Online.
S magnetskim nosačem, antena se vrlo lako instalira i premješta s imovine na imovinu i ne zahtijeva bušenje rupa za ugradnju. Spoj antene je zaštićen od okoline svojim vanjskim kućištem.
Specifications
| DIO # | ISD715 |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI TELEFON |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, VOZILNI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| RADNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBILNO SA | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| DULJINA | 142 mm (5.6") |
| ŠIRINA | 142 mm (5.6") |
| DUBINA | 207 mm (8.15") |
| TEŽINA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip odobren
• Visokokvalitetni kućište
• Aktivna antena
• Magnetno montiranje
• SMA/SMA
• Nizak profil
• Omni smjerna
• 12-mjesečna garancija na popravak ili zamjenu