Hughes 9202M BGAN prijenosni satelitski internet terminal s WiFi (3500566-0004)
In stock
- MARKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- DIO #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Sjedinjene Američke Države
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN prijenosna satelitska internetska terminala s WiFi
Pouzdani i lagani Hughes 9202 prijenosni terminal ima kompaktan i elegantan dizajn. Pristupačan i vrlo atraktivan prijenosni terminal klase 2, Hughes 9202 je idealan za vlade i nevladine organizacije, prve odgovore, javnu sigurnost i mobilne zdravstvene radnike, te udaljeno osoblje u industrijama kao što su komunalne usluge, nafta i plin, šumarstvo, kabelska i telekomunikacije.
Hughes 9202 radi preko Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) satelitske usluge i pruža visoko performansnu povezanost i pouzdanost za najzahtjevnije korisnike i ekstremne uvjete.
Koristeći najmanji terminal klase 2 BGAN na svijetu, korisnici se mogu povezati brzinama IP širokopojasne mreže do 464kbps, kao i iskoristiti značajke kao što su ugrađeni pristup Wi-Fi za više korisnika i automatska aktivacija konteksta (ACA), uključujući mogućnost slanja SMS poruka putem integriranog korisničkog sučelja (IUI) bez povezanog prijenosnog računala, pametnog telefona ili drugog korisničkog uređaja.
Hughes 9202 omogućuje korisniku slanje i primanje IP prometa putem Ethernet-a i Wi-Fi-a. Paralelno s uslugom paketskih podataka, Hughes 9202 podržava punu ISDN i glasovne i faks pozive putem dvostrukog RJ11 priključka.
Korporativni planeri katastrofa i udaljeno terensko osoblje mogu surađivati s povjerenjem i učinkovito s raznim agencijama i osobljem središnjice koristeći video, glas i podatke istovremeno. Kao i svi Hughes BGAN modeli, Hughes 9202 je IP-baziran, pružajući odabrane, posvećene razine kvalitete usluge (QoS).
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| DIO # | 3500566-0004 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | HUGHES |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPOTREBE | PORTABLE |
| VRSTA PRIBORA | TERMINAL |
| RADNA TEMPERATURA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| BRZINA PODATAKA | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| Podržani jezici | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTIFIKATI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACIJA | 3 SATELITA |
| VRIJEME ČEKANJA | UP TO 36 HOURS |
| DULJINA | 216 mm (8.5") |
| ŠIRINA | 216 mm (8.5") |
| DUBINA | 41 mm (1.61") |
| TEŽINA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Značajke
- Robustan i izdržljiv IP55 ocjena
- Pozadinsko osvjetljenje LCD korisničkog prikaza uključujući kontrolu s četiri gumba
- Wi-Fi koji podržava višekorisnički pristup
- Dvostruka linija RJ11 za glas i faks
- Napredni integrirani korisnički sučelje (IUI)
- Automatska aktivacija konteksta (ACA)
- Podržan XL-pojas
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Zemaljski prijenosni terminal
- Punjača litij-ionska baterija
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC adapter s UK, EU i US naponskim kabelima
Inmarsat BGAN Karta pokrivenosti

Ova karta prikazuje Inmarsatova očekivanja pokrivenosti nakon komercijalnog uvođenja Inmarsatove četvrte L-Band regije. Ne predstavlja jamstvo usluge. Dostupnost usluge na rubovima područja pokrivenosti varira ovisno o raznim uvjetima.