Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Sklop prazne kupole i osnovne ploče Sklop prazne kupole i osnovne ploče (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6 EMPTY DOME
- DIO #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1.396,10 EUR
Bez PDV-a:
1.396,10 EUR
Bez PDV-a:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Sklop prazne kupole i osnovne ploče Sklop prazne kupole i osnovne ploče (S2-6110)

Specifications
| DOSTAVA IZ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i6 EMPTY DOME |
| DIO # | S2-6110 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | DOME |
| VELIČINA ANTENE | 37 cm (14.6 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Podrška za Intellian i3
PODATKOVNA TABLICA INTELLIAN i3
INTELLIAN i3 PRIRUČNIK
INTELLIAN i3 BRZI VODIČ ZA INSTALIRANJE
Write a Review