Intellian t130Q 3-osni globalni sustav s reflektorom od 125 cm (49,2 inča) i univerzalnim četverostrukim LNB-om (T3-131AQS)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130Q
- DIO #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 pomorski satelitski TV sustav (T2-1317S)
Za one koji upravljaju većim flotama, t110W / t110Q može se umrežiti s bilo kojim satelitskim komunikacijskim sustavom koji je izradio Intellian (VSAT ili FleetBroadband) kako bi se omogućio daljinski pristup i upravljanje putem Aptus Weba bez obzira gdje se plovilo nalazi diljem svijeta.
Sa svojim ACU-om koji podržava Wi-Fi, korisnici se mogu bežično povezati s t110W / t110Q koristeći Aptus PC ili Aptus Mobile, iOS Mobile aplikaciju koja je dostupna za besplatno preuzimanje putem App Storea. Aptus korisnicima nudi trenutnu dijagnostiku, funkcije bilježenja performansi i ažuriranje firmvera antene i Global Satellite Library jednim dodirom, osiguravajući da antena pruža vrhunske performanse u svakom trenutku.
Satelitske performanse bez premca na moru
Nije lako pronaći satelit koji je udaljen 22.000 milja, ali zahvaljujući Intellianovoj Wide Range Search tehnologiji, naše antene pretražuju u širem rasponu i hvataju signal za nekoliko sekundi – četiri do pet puta brže od konvencionalnih antena.
Držanje tog signala dok plovite ili dok se brod kreće još je jedan razlog da odaberete Intellian. Naša patentirana tehnologija Dynamic Beam Tilting (DBT) koristi inteligentnu analizu snopa u stvarnom vremenu za održavanje najjačeg signala čak i kada plovilo krstari velikim brzinama ili po lošem vremenu. Također smanjuje potrebu za stalnim podešavanjem antene, smanjujući sveukupno trošenje i habanje antene.
Specifications
| MODEL | t130Q |
|---|---|
| DIO # | T3-131AQS |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| MARKA | INTELLIAN |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIJA | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |