Intellian t240CK 3-osni C-Ku dvopojasni globalni sustav s reflektorom od 240 cm (94,5 inča) i WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- DIO #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-osni globalni pomorski satelitski TV sustav
T240CK je prva antena na svijetu koja može primati HD i SD satelitske TV usluge na C-pojasu i Ku-pojasu istovremeno s istog satelita. Intellianov višepojasni i višepolarizacijski LNB WorldView omogućuje korisnicima neprimjetno podešavanje bilo koje satelitske TV usluge diljem svijeta jednostavnim pritiskom na gumb svaki put kada plovilo prijeđe u drugu regiju satelitske usluge.
Vlakna spremna
Modul Intellian FiberLink povezuje antenu s jedinicama ispod palube s jednim optičkim kabelom bez gubitaka, koji se može provesti do 2000 M, uvelike pojednostavljujući instalaciju na brodu. Uz višestruke RF izlaze iz potpalubnog višestrukog prekidača, mogu se povezati i C- i Ku-pojasni prijamnici, pružajući besprijekorno korisničko iskustvo gostima i posadi na brodu.
Rješenje za daljinsko upravljanje
T240CK se može pristupiti, pratiti i kontrolirati s bilo koje lokacije u svijetu pristupom ACU-ovom ugrađenom softveru Aptus Web, omogućujući integratorima izvršavanje aktivnosti rutinskog održavanja kao upravljane usluge. Ove funkcije uključuju nadogradnje firmvera, praćenje parametara praćenja, bilježenje podataka o performansama i dijagnostiku sustava i više.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| DIO # | T3-246AC |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 240 cm (94 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKVENCIJA | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| TEŽINA | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |