Intellian t130W 3-osni globalni pomorski satelitski TV sustav s antenom od 125 cm (49,2") i LNB-om za prikaz svijeta (T3-131AWS)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- DIO #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-osni globalni pomorski satelitski TV sustav s antenom od 125 cm (49,2") i LNB-om za prikaz svijeta (T2-1317W2)
Intellianov t130W idealno je prilagođen za potrebe većih jahti, radnih čamaca i komercijalnih plovila od 80' i više. Sa stabilizacijom u 3 osi, širokim rasponom elevacije i neograničenim azimutom bez odmotavanja kabela, ove antene su sposobne za prijem čak i kada rade blizu ekvatora ili u polarnim regijama. Dizajnirani su, proizvedeni i testirani da izdrže i najsurovije uvjete mora i vremena.
Intellian WorldView LNB - Sustav jedne antene napravljen da osvoji svijet
Dizajniran i proizveden od strane Intellianovog unutarnjeg inženjeringa, ekskluzivni Intellian WorldView LNB modul nudi besprijekorno prebacivanje između cirkularno polariziranog programiranja u Sjevernoj, Srednjoj i Južnoj Americi i linearno polariziranog programiranja pomoću Universal Quad LNB-a u Europi, Bliskom istoku i Azijsko-pacifičkom području sa svojim ugrađeni sustav automatske kontrole kuta nagiba.
Uživajte u besprijekornom globalnom satelitskom TV prijemu
Uz mogućnost primanja multi-band i multi-polarizacijskih satelitskih TV usluga širom svijeta, nautičari više ne moraju ručno isključivati LNB unutar kupole antene kada plovilo prijeđe u drugu regiju satelitske TV usluge. Uživajte u neprekinutom prijemu satelitskog TV programa praktički gdje god idete uz Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| DIO # | T3-131AWS |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 125 cm (49.2 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| TEŽINA | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |