Iridium 9523N jezgreni modul
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9523N
- ORIGIN:
- Tajland
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Iridium 9523N jezgreni modul
Iridiumov najmanji, najlakši i najnapredniji glasovni i podatkovni modul ikada, Iridium Core 9523 pomiče granice globalnih komunikacija. Sadrži pojednostavljenu integraciju i pruža moćne mogućnosti, stvarajući prilike za nove partnerske proizvode i nova tržišta diljem svijeta.
Iridium Core 9523 je Iridium najmanji, najlakši i najnapredniji glasovni i podatkovni satelitski primopredajni modul ikada, koji omogućuje pojednostavljenu globalnu glasovnu i podatkovnu povezanost kroz najdalje dosegnutu mrežu na svijetu.
Preko 90% kompaktniji od našeg prethodnog modela i sa standardiziranim konektorima, lako se integrira u nove partnerske proizvode kako bi dosegao prethodno nedovoljno opslužena potrošačka i vertikalna tržišta - i potaknuo globalnu komunikaciju na načine za koje se nikada nije mislilo da su mogući.
Nove mogućnosti
Od jednokanalnih ili višekanalnih komunikacijskih platformi za pomorska, zrakoplovna i kopnena mobilna tržišta do vrlo sposobnih ručnih pametnih uređaja s poboljšanim značajkama i nenadziranih senzora, modul Iridium Core 9523 pruža isplativu satelitsku glasovnu i podatkovnu komunikaciju.
Moćna sposobnost
Iridium Core 9523 podržava sve Iridium glasovne i podatkovne usluge. Pruža sposobnost potrebnu za razvoj inovativnih komunikacijskih uređaja i tehnološku okosnicu za aplikacije kao što su GPS i usluge temeljene na lokaciji, Wi-Fi i Bluetooth.
Pojednostavljena integracija
Iridium Core 9523 ima standardizirane konektore, pojednostavljenu PCB integraciju i ultra kompaktni oblik. Partneri mogu jednostavno montirati Iridium Core 9523 izravno na svoju aplikacijsku ploču - omogućujući optimizaciju putem zajedničkih komponenti i izvora napajanja.
Specifications
| MODEL | 9523N |
|---|---|
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE M2M |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPOTREBE | AVIATION, POMORSKI, VOZILNI |
| RADNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACIJA | 66 SATELITA |
| DULJINA | 70.44 mm |
| ŠIRINA | 36.04 mm |
| DUBINA | 8.9 mm |
| TEŽINA | 32 grams |