BEAM Iridium Aktīvā Antena (RST740)
In stock
- ZĪMOLS:
- BEAM
- DAĻA #:
- RST740
- ORIGIN:
- Amerikas Savienotās Valstis
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium aktīvā antena (RST740)
Beam RST740 Iridium aktīvā antena ir maza, visvirzienu antena ar augstas kvalitātes korpusu. Tā ir paredzēta darbam ar Iridium BEAM dokiem un termināļiem, kur nepieciešami gari RF kabeļi. Šis produkts ir paredzēts tikai aktīvo kabeļu lietošanai. Tas ļauj kabeļu garumiem no 23m līdz vairāk nekā 100m (328 pēdas). Tas nāk komplektā ar barošanas avotu [15V DC izeja].
Ja uzstādīšana pārsniedz 20m / 60’, kļūst izdevīgāk izmantot aktīvo/powered Iridium antenu, kas ļauj izmantot daudz plānākus un lētākus kabeļus, kas var darboties līdz 100m / 300’, kur tas nekad nebūtu iespējams ar pasīvo Iridium antenu. Aktīvā antena RST740 darbosies ar visiem Beam produktiem un jebkurām Iridium ierīcēm, tomēr nepieciešams apstiprināts Beam aktīvās antenas kabelis, lai nodrošinātu jaudas pastiprināšanu RF līnijā līdz antenai.
PIEZĪME: Apvienojot aktīvo antenu ar standarta kabeļiem, tiks bojāta antena.
Specifications
| DAĻA # | RST740 |
|---|---|
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | BEAM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM VOICE |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| SAVIETOJAMS AR | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| IESPĒJAS | ACTIVE |
| SERTIFIKĀCIJAS | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium apstiprināts
• Augstas kvalitātes korpuss
• Aktīvā antena
• Staba/masta montāža
• Balta maza izmēra/izpēte
• Omnidirekcionāls
• Atbalsta garus kabeļu maršrutus
• Iekļauta strāvas sadales kaste (prasa 9-32 VDC)
• 12 mēnešu remonts vai nomaiņas garantija