Hughes 9211 BGAN HDR Zemes Pārnēsājamais Satelīta Interneta Termināls ar WiFi (3500841-0002)
In stock
- ZĪMOLS:
- HUGHES
- MODELIS:
- 9211 BGAN HDR
- DAĻA #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Amerikas Savienotās Valstis
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR zemes portatīvais satelīta interneta terminālis ar WiFi
Izturīgais un vieglais Hughes 9211-HDR ir budžetam draudzīgs augstas datu pārraides terminālis, ideāli piemērots medijiem, valdībām, NVO, mobilajiem veselības aprūpes sniedzējiem un citiem, kuri pieprasa vislabāko augstas veiktspējas, pakalpojumu kvalitātes un zemākās cenas līdzsvaru.
9211-HDR lepojas ar izturīgu, kompakta un elegantu dizainu - pasaulē mazākais un vieglākais HDR spējīgais BGAN. Lietotāji var savienoties ar straumēšanas platjoslas ātrumiem virs 650 kbps, izmantojot tādas funkcijas kā iebūvēta, vairāku lietotāju WiFi piekļuve.
Ir pieejama ārēja barota antena, lai atbalstītu garus RF kabeļu savienojumus pagaidu vai pastāvīgām fiksētām instalācijām. Lietotājam pat ir brīvība savienot aksesuāru transportlīdzekļa izsekošanas antenu, ļaujot sazināties kustībā tieši no 9211-HDR termināļa.
Hughes 9211-HDR ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt IP trafiku, izmantojot Ethernet un/vai 802.11 b/g/n WiFi, kā arī balsi vai faksu, izmantojot standarta telefona savienojumu. Tas viss ir balstīts uz IP un piedāvā 1. klases fona IP vai izvēlētus, veltītus pakalpojumu kvalitātes (QoS) līmeņus.
Inmarsat BGAN HDR pakalpojumu tīkls tagad piedāvā jaunus un augstākus straumēšanas ātrumus. Hughes 9211-HDR atbalsta augstākos pieejamos straumēšanas ātrumus (virs 650 kbps) video un citu kritisku datu pārsūtīšanai no lauka. Atbalsta asimetriskus straumēšanas ātrumus, ļaujot lietotājiem labāk pielāgot pakalpojumu savām individuālajām vēlmēm, lai kontrolētu un samazinātu izmaksas.
Saskarnes
Ethernet savienojums (RJ45)
POTS savienojums balsij un faksam (RJ11)
Ārējās antenas savienotājs
Kompass un audio tonis, lai palīdzētu antenas virziena noteikšanā
Specifications
| MODELIS | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| DAĻA # | 3500841-0002 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | HUGHES |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN HDR |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED, PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 3 SATELĪTI |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 36 HOURS |
| GARUMS | 232 mm |
| PLATUMS | 292 mm |
| DZIĻUMS | 51 mm |
| SVARS | 2.019 kg |
What's included
Paketē iekļauts:
- Hughes 9211-HDR termināls
- Uzlādējama litija jonu akumulatora pakete
- 5m Ethernet kabelis
- AC/DC adapteris, trīs IEC kabeļi, pa vienam katram UK, ES un ASV savienojumiem