ICOM IC-SAT100 PTT satelīta radio
In stock
- ZĪMOLS:
- ICOM
- MODELIS:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japāna
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT satelīta radio
ICOM IC-SAT100 darbojas, izmantojot SATELĪTA PTT (Push-To-Talk), kas ir divvirzienu radio sistēma, kas izmanto Iridium® satelītu tīklu. To var izmantot kā saziņas līdzekli attālos, izolētos apgabalos, kur nav mobilā tālruņa vai fiksētā tīkla infrastruktūras. Pat ja zemes tīkla infrastruktūra cilvēku vai dabas katastrofu dēļ kļūst nelietojama, SATELĪTA PTT var nodrošināt stabilu dublējumu neatkarīgi no citiem tīkliem. Turklāt, atšķirībā no satelīta tālruņiem, IC-SAT100 lietotāji var nekavējoties sākt runāt ar visiem radioaparātiem vienā sarunu grupā, vienkārši nospiežot pārraides (PTT) pogu.
ICOM IC-SAT100 PTT satelīta radio ir ātri un viegli iestatīt, izmantojot esošo Iridium® komandu centru, un tas turpina atbalstīt līdz pat 15 sarunu grupām. Sarunu grupas var koplietot, nodrošinot globālu sadarbspēju starp lietotājiem, pat ja tiek izmantotas dažādas Iridium® PTT klausules.
ICOM IC-SAT100 PTT satelīta radio piedāvā šādas galvenās funkcijas:
Ūdensizturīgs, putekļu necaurlaidīgs un izturīgs korpuss – nodrošina IP67 hidroizolāciju (1 m ūdens dziļums 30 minūtes) un putekļu necaurlaidīgu aizsardzību, padarot to ideāli piemērotu lietošanai skarbā āra vidē. Radio atbilst arī MIL-STD 810G specifikācijām, un tā darbības temperatūras diapazons ir no -30°C līdz +60°C (-22°F līdz 140°F).
Iebūvēta avārijas atslēga – viegli atrodamu pogu var izmantot ārkārtas situācijās; ļauj pārraidīt ārkārtas zvanu iepriekš ieprogrammētiem lietotājiem.
Jaudīga audio — 1500 mW audio, kas tiek piegādāts no iekšējā skaļruņa, nodrošina skaļu un skaidru saziņu pat trokšņainā vidē.
Ilgstošs akumulatora darbības laiks – komplektācijā iekļautais litija jonu (Li-ion) akumulators nodrošina līdz 14,5 stundu darbības laiku.
Secure Communications — nodrošina drošas sarunas ar AES 256 bitu šifrēšanu.
Citas funkcijas ietver:
Displejs vairākās valodās (angļu, ķīniešu, franču, japāņu un spāņu)
SMA tipa antenas savienotājs papildu ārējai antenai
Funkcija AquaQuake™ attīra jebkādu ūdens iekļūšanu, kas var iekļūt ierīces skaļruņu režģī
USB uzlāde (USB Micro-B tips)
Specifications
| MODELIS | IC-SAT100 |
|---|---|
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE PTT |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | ICOM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM PTT |
| IZMANTOT VEIDU | ROKAS |
| PIEDERUMA VEIDS | HANDSET |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| PLATUMS | 57.8 mm (2.3 inch) |
| DZIĻUMS | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| SVARS | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Kas iekļauts:
- ICOM IC-SAT100 PTT satelīta radio
- Akumulators, BP-300
- Jostas klipsis, MBB-5
- Antena, FA-S102U
- Galda lādētājs, BC-241
- Maiņstrāvas adapteris, BC-242