Intellian GX60 Ka-band, 65 cm (25,6 collas) Global Xpress terminālis (GX1-62-111)
Out of stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- GX60
- DAĻA #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
Intellian v60GX VSAT jūras antenu sistēma (V60GX)
Kompakts Global Xpress terminālis
GX60 ir kompakts jūras stabilizēts terminālis, kas ir gatavs lietošanai Inmarsat ātrdarbīgā Global Xpress (GX) platjoslas pakalpojumā. Būvēts un piegādāts ar integrētu GX modemu, GX60 ir viegli instalējams un nodrošina ātrdarbīgu savienojumu īsā laikā.
Vienkārša un ātra uzstādīšana
Daudzus gadus satelītu sakaru sistēmu modernizācija ir bijusi loģistikas problēma, kas bieži vien ir atkarīga no krasta celtņa pieejamības un prasa ilgāku laiku ostā.
GX60 mazais izmērs, integrētais dizains un intuitīvais lietotāja interfeiss nozīmē, ka operatori termināli var uzstādīt un nodot ekspluatācijā tikpat daudz laika kā FleetBroadband sistēmu. Turklāt ar ātrumu līdz 50Mbps GX60 nodrošina spēcīgu ieguldījumu atdevi.
Pilnīgs sakaru terminālis
Standarta VSAT zem klāja aprīkojums var aizņemt visu servera plauktu vietu atkarībā no tīkla konfigurācijas. GX60 integrētais dizains apvieno vairākus komponentus vienā kastē, tādējādi atbrīvojot vērtīgu uzglabāšanas vietu.
Intellian GX60 zem klāja terminālis (BDT) ietver integrētu Global Xpress modemu un 8 portu Ethernet slēdzi, kas nodrošina tiešu IP savienojumu ar standarta Wi-Fi maršrutētāju vai kuģa tīklam gatavām ierīcēm. Kad vienkāršais instalēšanas process ir pabeigts, lietotāji var būt tiešsaistē dažu minūšu laikā.
BDT ir arī aprīkots ar savu Wi-Fi antenu, kas nodrošina bezvadu savienojumu ar datoru vai mobilo ierīci, lai uzraudzītu un kontrolētu termināli, izmantojot Intellian Aptus programmatūru.
Specifications
| MODELIS | GX60 |
|---|---|
| DAĻA # | GX1-62-111 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT GX |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 65 cm (25.6 inch) |
| BIEŽUMS | Ka BAND |
| SVARS | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Inmarsat Global Xpress (GX) pārklājuma karte

Šajā kartē ir attēlots Inmarsat paredzamais pārklājums pēc Inmarsat-5 F4 (I-5 F4) komerciālās ieviešanas. Šajā kartē redzamā I-5 F4 atrašanās vieta ir tikai orientējoša. Šī karte negarantē pakalpojumu sniegšanu. Global Xpress pārklājums 2017. gada janvārī.