Specifications
| MODELIS | 9505A |
|---|---|
| DAĻA # | APKT0401 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM VOICE |
| IZMANTOT VEIDU | ROKAS |
| PIEDERUMA VEIDS | HANDSET |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| SARUNULAIKS | UP TO 3.2 HOURS |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 30 HOURS |
| GARUMS | 158 mm |
| PLATUMS | 62 mm |
| DZIĻUMS | 59 mm |
| SVARS | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium globālā pārklājuma karte

Iridium ir vienīgais patiesi globālo satelītu balss un datu risinājumu nodrošinātājs ar pilnīgu zemes pārklājumu (ieskaitot okeānus, elpceļus un polāros reģionus). Iridium tālruņi nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids.