Iridium 9555 satelīttālrunis + Pelican 1150 futrālis (lietots, 12 mēnešu garantija)
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- 9555 PRE-OWNED
- DAĻA #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Taizeme
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium ir vienīgais patiesi globālo satelītu balss un datu risinājumu nodrošinātājs ar pilnīgu zemes pārklājumu (ieskaitot okeānus, elpceļus un polāros reģionus). Iridium tālruņi nodrošina svarīgus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids.
Iridium 9555 ir labākais uzticamo mobilo sakaru jomā. Tas ir izturīgi uzbūvēts rīks, nevis rotaļlieta. Tas nespēlēs spēles, neuzņems attēlus vai neatskaņos MP3. Tas, ko tas darīs, ir darbs. Visur. Bez izņēmuma. Tas ir izstrādāts tā, lai izturētu pasaulē vissmagākos apstākļus, tāpēc pasaules bargākie klienti var paļauties uz to kā uz svarīgu glābšanas riņķi, kad un kur tos ved vajadzība.
Satelīttālruņa Iridium 9555 novatoriskais dizains piedāvā ievērojami samazinātu izmēru, rokām draudzīgāku formu, intuitīvu lietotāja interfeisu un jaunas funkcijas, piemēram, iekšēji novietotu antenu. Tas ir kompakts, viegls un ērti lietojams, tam ir gaišāks ekrāns, tālrunis ar skaļruni, uzlabotas īsziņas pakalpojuma (SMS) un e-pasta iespējas, kā arī modernizēts mini-USB datu ports. Tālrunis 9555 ir izstrādāts tā, lai izturētu un labi darbotos pasaules izturīgākajās, attālākajās un industriālajās vidēs, tostarp ir ūdens un triecienizturīgs. Apvienojumā ar vienīgo sakaru tīklu, kas nodrošina patiesi globālu pārklājumu, 9555 nodrošina uzticamu, drošu, reāllaika, misijai kritisku sakaru pakalpojumu, ko Iridium lietotāji ir sagaidījuši.
Specifications
| PIEGĀDE NO | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELIS | 9555 PRE-OWNED |
| DAĻA # | BPKT0801 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM VOICE |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS, PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | HANDSET |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| SERTIFIKĀCIJAS | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| SARUNULAIKS | UP TO 4 HOURS |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 30 HOURS |
| GARUMS | 143 mm |
| PLATUMS | 55 mm |
| DZIĻUMS | 30 mm |
| SVARS | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555 funkcijas
Rūpnieciska līmeņa dizains nepārspējamai izturībai
Kompakts fiziskais nospiedums racionalizētai pārnesamībai
Intuitīvs lietotāja interfeiss tūlītējai funkcionalitātei
Uzlabota SMS un e-pasta ziņojumapmaiņas iespēja
Integrēts skaļrunis
Austiņas un brīvroku iespēja
Iekšpusē novietota antena
Mini-USB datu ports un tālruņa kā modema atbalsts
21 atbalstīta izvēlņu valoda
Displejs
200 rakstzīmju apgaismots grafiskais displejs
Skaļuma, signāla un akumulatora jaudas mērītāji
Izgaismota pret laikapstākļiem izturīga tastatūra
Zvanīšanas funkcijas
Integrēts skaļrunis
Ātri izveidojiet savienojumu ar Iridium balss pastu
Divvirzienu SMS un īsu e-pasta iespēja
Iepriekš programmējams starptautiskais piekļuves kods (00 vai +)
Pastkaste balss, ciparu un īsziņām
Izvēlamie zvana un brīdinājuma signāli (8 iespējas)
Atmiņa
100 ierakstu iekšējā adrešu grāmata ar ietilpību vairākiem tālruņu numuriem, e-pasta adresēm un piezīmēm
SIM kartes adrešu grāmata ar 155 ierakstu ietilpību
Zvanu vēsturē tiek saglabāti saņemtie, neatbildētie un izsauktie zvani
Lietošanas kontroles funkcijas
Lietotāja konfigurējami zvanu taimeri izmaksu pārvaldībai
Tastatūras bloķēšana un PIN bloķēšana papildu drošībai
What's included
Iridium 9555 globālā pārklājuma karte

Iridium nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids. Iridium® tīkls, ko darbina unikāli izsmalcināts globāls 66 šķērssaistītu Zemas Zemes orbītas (LEO) satelītu konstelācija, nodrošina augstas kvalitātes balss un datu savienojumus visā planētas virsmā, tostarp pāri elpceļiem, okeāniem un polārajiem apgabaliem. Kopā ar savu partneruzņēmumu ekosistēmu Iridium piedāvā novatorisku un bagātīgu uzticamu risinājumu portfeli tirgiem, kuros nepieciešama patiesi globāla komunikācija.
Tikai 780 kilometru attālumā no Zemes Iridium LEO tīkla tuvums nozīmē pārklājumu no pola līdz polam, īsāku pārraides ceļu, spēcīgākus signālus, mazāku latentumu un īsāku reģistrācijas laiku nekā ar GEO satelītiem. Kosmosā katrs Iridium satelīts ir savienots ar līdz pat četriem citiem satelītiem, veidojot dinamisku tīklu, kas maršrutē satiksmi starp satelītiem, lai nodrošinātu globālu pārklājumu, pat ja tradicionālās vietējās sistēmas nav pieejamas.
