Iridium Extreme 9575N satelīttālrunis (CPKTN1901)
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- 9575N EXTREME
- DAĻA #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Taizeme
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1 203,37 € 1 203,37 € each and save 2%
- Buy 5 for 1 191,09 € 1 191,09 € each and save 3%
- Buy 10 for 1 166,53 € 1 166,53 € each and save 5%
Uzlabota balss kvalitāte, integrēts skaļrunis un brīvroku iespēja padara Iridium 9575 par gudru izvēli.
Iridium 9575 Extreme ir iespējots SMS, ļaujot jums sazināties un dalīties pieredzē ar citiem, izmantojot viegli lietojamas īsziņas. Nosūtiet bezmaksas īsziņu / SMS īsziņu .
Iridium Extreme ir aprīkots ar programmējamu avārijas pogu, kas aktivizē kritisku, ātru reakciju, kad tas visvairāk nepieciešams. Tas ir vienīgais satelīttālrunis ar GPS iespējotu SOS pogu un avārijas dienestiem, ko atbalsta GEOS Travel Safety Group , kas iekļauts bez papildu maksas. Skatiet sīkāku informāciju .
Iridium 9575 Extreme ir aprīkots ar atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumiem (LBS) , kas nodrošina GPS pozicionēšanu un ļauj jums noteikt punktu un koplietot koordinātas no jebkuras vietas pasaulē.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| PIEGĀDE NO | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODELIS | 9575N EXTREME |
| DAĻA # | CPKTN1901 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM VOICE |
| IZMANTOT VEIDU | ROKAS |
| PIEDERUMA VEIDS | HANDSET |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| SARUNULAIKS | UP TO 4 HOURS |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 30 HOURS |
| GARUMS | 140 mm (5.5") |
| PLATUMS | 60 mm (2.36") |
| DZIĻUMS | 27 mm (1.06") |
| SVARS | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme funkcijas
• Uz atrašanās vietu balstīti pakalpojumi ar iespējotu GPS
• Tiešsaistes izsekošana
• Pielāgoti risinājumi dažādiem tirgiem
• Piederumi, kas ievērojami uzlabo personisko saziņu
• Ar satelīta avārijas paziņojumu ierīci (SEND) saderīgs SOS pogu dizains
• Uzticams divvirzienu globālais pārklājums
• Stingrākā militārā līmeņa satelīta klausule, kas jebkad ir uzbūvēta
Iridium globālā pārklājuma karte

Iridium nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids. Iridium® tīkls, ko darbina unikāli izsmalcināts globāls 66 šķērssaistītu Zemas Zemes orbītas (LEO) satelītu konstelācija, nodrošina augstas kvalitātes balss un datu savienojumus visā planētas virsmā, tostarp pāri elpceļiem, okeāniem un polārajiem apgabaliem. Kopā ar savu partneruzņēmumu ekosistēmu Iridium piedāvā novatorisku un bagātīgu uzticamu risinājumu portfeli tirgiem, kuros nepieciešama patiesi globāla komunikācija.
Tikai 780 kilometru attālumā no Zemes Iridium LEO tīkla tuvums nozīmē pārklājumu no pola līdz polam, īsāku pārraides ceļu, spēcīgākus signālus, mazāku latentumu un īsāku reģistrācijas laiku nekā ar GEO satelītiem. Kosmosā katrs Iridium satelīts ir savienots ar līdz pat četriem citiem satelītiem, veidojot dinamisku tīklu, kas maršrutē satiksmi starp satelītiem, lai nodrošinātu globālu pārklājumu, pat ja tradicionālās vietējās sistēmas nav pieejamas.