Iridium Beam pasīvās antenas kabeļa komplekts — 3 m / 9 ft (RST931)
In stock
- ZĪMOLS:
- BEAM
- DAĻA #:
- RST931
- ORIGIN:
- Apvienotā Karaliste
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam pasīvās antenas kabeļa komplekts — 3 m / 9,8 pēdas (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 m (9 pēdas) antenas kabelis nodrošina elastīgu uzstādīšanas iespēju ļoti kompaktām instalācijām, kur raiduztvērēja modulis atrodas tuvu antenai un ir iepriekš noslēgts ar TNC vīrišķajiem savienotājiem.
• Iridium 3dB zudumu specifikācijas ietvaros
• Times mikroviļņu kabelis
• TNC pārtraukts, lai izveidotu savienojumu ar termināli un antenu
• Pilnībā pārbaudīts
• Samontēts Austrālijā
Specifications
| DAĻA # | RST931 |
|---|---|
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| ZĪMOLS | BEAM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| PIEDERUMA VEIDS | CABLE |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| GARUMS | 3m (9.8') |
| SVARS | 0.15 kg (0.33 lbs) |