Iridium Certus Maritime 5 GB plāns (3 mēnešu saistības)
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- DAĻA #:
- CERTUS MARITIME 5 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-5-GB-PLAN
Iridium standarta ikmēneša pēcapmaksas plāns piedāvā ērtas Iridium uzticamas balss un datu komunikācijas visur, neuztraucoties par priekšapmaksas konta derīguma termiņa beigām vai zemu atlikumu.
| IRIDIUM CERTUS 1 GB PLĀNS | |
|---|---|
| AKTIVIZĀCIJAS MAKSA | 0,00 USD |
| IKMĒNEŠA IESKAITĪGAIS PABALSTS | 5 GB |
| MĒNEŠA ABONEMENTS | 1779,00 ASV dolāri |
| ĀRPUS IZMAKSAS (PAR MB) | 0,95 ASV dolāri |
| MINIMĀLAIS LĪGUMA TERMIŅŠ | 3 MĒNEŠI |
| MAKSA PAR PRIEKŠAJĀM IZBEIGŠANU | 2495,00 ASV dolāri |
| PIEEJAMS DSG (DINAMISKĀS GRUPAS DALĪŠANAS) POOLING | JĀ |
| DSG PIEMAKSAS | 10% |
| PUBLISKĀ STATISKĀ IP IP (MĒNESĪ) | 40,00 ASV dolāri |
| INTEGRA VADĪBA (MĒNESĪ) | 80,00 ASV dolāri |
| IRIS LBS (MĒNESĪ) | 15,00 ASV dolāri |
| DATU straumēšanas ātrumi | |
|---|---|
| 14,4 KBPS | 1,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| 28 KBPS | 2,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| 40 KBPS | 3,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| 56 KBPS | 6,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| 96 KBPS | 8,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| 128 KBPS | 12,95 ASV dolāri/MINŪTE |
| 256 KBPS | 19,95 ASV dolāri/MINŪTE |
| BALSS LIKUMI | |
|---|---|
| MOBILAIS VAI STARSTS | 0,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| CITI IRIDIUM TĀLRUŅI | 0,75 ASV dolāri/MINŪTE |
| CITI SATELĪTĪKLI | 16,95 ASV dolāri/MINŪTE |
| BALSS EASTS | 0,75 ASV dolāri/MINŪTE |
| ĪSIE KODI | 0,75 ASV dolāri/MINŪTE |
| BRĪDINĀJUMI UN CITI ZVANI | 0,99 ASV dolāri/MINŪTE |
| IZMANTOJOT VIETĒJO NUMURU | 1,25 ASV dolāri/MINŪTE |
| VIA 2 POSMU | 1,25 ASV dolāri/MINŪTE |
| ZVANU UZ BALSS E-PASTA | 0,00 ASV dolāri |
| KLIENTU ATBALSTS | 0,00 ASV dolāri |
Lai deaktivizētu šo pakalpojumu, ir jāiesniedz rakstisks paziņojums vismaz 30 dienas.
Specifications
| DAĻA # | CERTUS MARITIME 5 GB PLAN |
|---|---|
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM CERTUS LAND |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED, TRANSPORTLĪDZEKLIS |
| PIEDERUMA VEIDS | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | 0,00 USD |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
Iridium Certus pārklājuma karte

Iridium ir vienīgais patiesi globālo satelītu balss un datu risinājumu nodrošinātājs ar pilnīgu zemes pārklājumu (ieskaitot okeānus, elpceļus un polāros reģionus). Iridium tālruņi nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids.