ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Ingeschakeld (ASE-9575P-BAGDOCK)
Op voorraad
- MERK:
- ASE
- MODEL:
- BAGDOCK
- DEEL #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Ingeschakeld (ASE-9575B)
De ASE Bag Dock is een tas voor eerste hulpverleners die werkt met zowel de Iridium 9575 Extreme als de 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefoons (handsets). De ASE Bag Dock is specifiek en doelgericht ontworpen voor snelle inzet voor teams van eerste hulpverleners bij natuurlijke en door de mens veroorzaakte rampen. De Bag Dock is perfect voor gebruik in communicatiesystemen voor noodhulpverleners, of voor afgelegen of solo veldwerkers.
De Bag Dock heeft een antenne met magnetische bevestiging die op het dak van een voertuig kan worden geplaatst of op een nabijgelegen structuur zoals de top van een tijdelijke structuur om de best mogelijke "zicht op de lucht" te bieden om verbinding te maken met de Iridium op de meest robuuste manier. Dit zicht op de lucht is het meest cruciaal bij het gebruik van de nieuwe krachtige Iridium Push-to-Talk (PTT) service van Iridium.
Gebruik de antenne binnenin een voertuig indien nodig door zuignappen binnen de voorruit te gebruiken. De Bag Dock elimineert ook de noodzaak om de Iridium oplaadaccessoire te gebruiken die aan de basis van de telefoon/handset wordt bevestigd. Het verbetert de telefoon op twee manieren:
Biedt een handige aansluitpoort die de Iridium AC of Sigaar / Sigaret Oplader gebruikt.
Verbetert de audio door te worden geleverd met een Palm Mic (microfoonluidspreker) — soms aangeduid als een “Fist Mic.”
De Bag Dock heeft een geïntegreerde batterij die het gebruik van de Iridium 9575 kan verlengen met tot 12-19 uur (afhankelijk van gebruik). Ook inbegrepen bij de bag dock is een fist mic/luidspreker die is ontworpen om de effectiviteit van uw PTT-communicatie te verbeteren. Bij de kit is ook een aux-ingang inbegrepen als u deze wilt integreren in het geluidsysteem van het voertuig, of voor gebruik met een externe luidspreker.
De Bag Dock heeft een robuuste canvas tas met gemakkelijk te gebruiken klittenbandflappen om toegang te krijgen tot op maat gemaakte gebieden van de tas, zoals de antenne, bekabeling, enzovoort. De Bag Dock is ook gevoerd om impact- en stof/vuilbescherming te bieden voor zowel de Iridium 9575 Telefoon/Handset als het Docking Station en Palm Microfoon Luidspreker. Het biedt een compact pakket voor het opslaan van alle accessoires voor snelle en gemakkelijke inzet op elk moment—Wij geloven dat dit de meest compacte oplossing is die momenteel beschikbaar is voor de Iridium 9575.
Specifications
| MODEL | BAGDOCK |
|---|---|
| DEEL # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | ASE |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 15 cm |
| BREEDTE | 11,5 cm |
| DIEPTE | 33 cm |
| GEWICHT | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Kenmerken:
- Beschermende All-in-One Tas-Compact
- Geïntegreerde Accu voor Verlengde Werking
- Snelle Implementatie
- Verlengt het Gebruik van de Iridium 9575 met tot 12-19 Uur
- Magnetische Dual Mode (Iridium + GPS) Antenne
- Dockingstation (Cradle) voor de Iridium 9575 en 9575PTT Telefoon/Handset
- Eenvoudig Opladen
- Biedt Verbeterde Vuist/Palm Microfoon en Luidspreker
- Enkele oplossing voor de Iridium 9575 en de 9575 PTT Telefoons
- Verhoogt de Robuustheid van het Push-to-Talk (PTT) Netwerk
- Verbetert de Audio van de Microfoon en Luidspreker van de 9575 Telefoon
- Implementatie gemaakt Eenvoudig-All in One.
- Snelle Implementatie
- Verbinden met Voertuig DC Voeding of AC/DC Oplader
- Hulpaudio-aansluiting voor Voertuigintegratie"
]