ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| DEEL # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | ASE |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 33 cm |
| BREEDTE | 15 cm |
| DIEPTE | 11.5 cm |
| GEWICHT | 1.6 kg |
Write a Review