BEAM Iridium Actieve Antenne (RST740)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- RST740
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Actieve Antenne (RST740)
Beam RST740 Iridium Actieve Antenne is een kleine, omnidirectionele antenne met een hoogwaardige behuizing. Het is ontworpen om te werken op Iridium BEAM-docks en terminals waar lange RF-kabels nodig zijn. Dit product is ontworpen voor gebruik met actieve kabels alleen. Het staat kabels toe van 23m tot meer dan 100m (328 voet). Het wordt geleverd met een voeding [15V DC-uitgang].
Waar een installatie meer dan 20m / 60’ overschrijdt, wordt het kosteneffectiever om een Actieve/Gestuurde Iridium-antenne te gebruiken die veel dunnere en goedkopere kabels tot 100m / 300’ kan laten lopen, wat nooit mogelijk zou zijn met een passieve Iridium-antenne. De Actieve Antenne RST740 werkt met alle Beam-producten en alle Iridium-apparaten, maar vereist een goedgekeurde Beam Actieve Antenne-kabel voor gebruik om de vermogensversterking over de RF-lijn naar de antenne te beheren.
OPMERKING: Het combineren van een Actieve Antenne met Standaard Kabels zal de Antenne beschadigen.
Specifications
| DEEL # | RST740 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| FUNCTIES | ACTIVE |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium goedgekeurd
• Hoogwaardige behuizing
• Actieve antenne
• Paal/Mast montage
• Witte kleine afmeting/voetafdruk
• Omnidirectioneel
• Ondersteunt lange kabels
• Voedingsafsplitsdoos inbegrepen (vereist 9-32 VDC)
• 12 maanden reparatie- of vervangingsgarantie