DISCONTINUED - Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenne (RST702)
calcActive())">
TELEFOONS | PLANNEN | BUNDELS | ACCESSOIRES | HUUR | ONDERSTEUNING
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- RST702
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Beam-Iridium-GPS-Antenn-RST702
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenne (RST702)
Beam RST702 dual mode Iridium & GPS antenne, voornamelijk ontworpen voor maritieme toepassingen. De antenne wordt compleet geleverd met een PVC-buis van 30 cm (11,8 inch) waarmee deze veilig kan worden gemonteerd zonder dat de connectors aan de omgeving worden blootgesteld. De antenne is uitgerust met een SMA vrouwelijke connector voor GPS en een SMA voor Iridium en werkt met alle Beam tracking producten of andere Iridium / GPS gebaseerde apparaten.
Specifications
| DEEL # | RST702 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| FUNCTIES | GPS, PASSIVE |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| GEWICHT | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Iridium goedgekeurd
• Weerbestendige polymeer
• Ontworpen voor zware omgevingen
• SMA-connector
• Zeer laag profiel
• Gefabriceerd in de VS
• 12 maanden garantie op reparatie of vervanging
Write a Review