Cobham SAILOR Fleet One Maritiem Internet Systeem met 10 Meter Kabel (403744A-00591)
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- DEEL #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- China
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One levert wereldwijde spraak, regionale IP-gegevens tot 100kbps en SMS-berichten
Kleine vaartuigen, grote kracht
Met zijn compacte, lichte antenne en eenvoudige installatie is SAILOR Fleet One een goedkope instap naar de wereld van maritieme satcom die je te allen tijde verbonden houdt. Het maakt betrouwbare spraakoproepen en internetverbinding mogelijk via de Inmarsat's Fleet One-service, die de kracht van de gevestigde Inmarsat-4 satellietconstellatie benut voor wereldwijde dekking.
Diverse toepassingen
SAILOR Fleet One maakt gegevensverbinding tot 100kbps en spraakoproepen op één lijn mogelijk. De mogelijkheden bieden aanzienlijke communicatiefuncties voor eigenaren van kleinere boten en professionele vaartuigen. SAILOR Fleet One mag dan klein zijn, het heeft genoeg kracht om veel bandbreedte te leveren voor e-mail, websurfen, sociale media, elektronische documenten/rapportage en Machine-to-Machine (M2M) toepassingen.
Eenvoudige installatie
Omdat de SAILOR Fleet One antenne klein en licht is, is het ongelooflijk eenvoudig te installeren. Het aansluiten van de antenne op de apparatuur onder dek is eenvoudig genoeg zodat enthousiaste eigenaren de installatie en het onderhoud zelf kunnen uitvoeren. In combinatie met betrouwbare, concurrerend geprijsde airtime is SAILOR Fleet One de perfecte introductie tot satcom voor kleine vaartuigen.
Ongeëvenaarde afstamming
SAILOR Fleet One is ontworpen volgens dezelfde hoge normen als de bestaande SAILOR FleetBroadband productlijn, die dezelfde Inmarsat-4 satellieten gebruikt als de Fleet One-service. Deze kwaliteit wordt vertrouwd door meer dan 45.000 gebruikers over de hele wereld. Met gebruiksgemak en duurzaamheid voorop, kan SAILOR Fleet One worden vertrouwd om betrouwbare, hoogwaardige communicatie te bieden, of je nu offshore vaart of voor je leven vist.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| DEEL # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON, SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | SYSTEM |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| DATASNELHEID | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Fleet One Boven Dek Eenheid
403739A-00581 SAILOR Fleet One Onder Dek Eenheid
403670A-00500 Thrane IP Handset incl. Cradle, Bedraad
37-107338 SAILOR Antennekabel, 10 meter
83-141368 SAILOR Fleet One CD-rom met UIM,QG,IG