Hughes 9211 BGAN HDR Land Portable Satelliet Internet Terminal met WiFi (3500841-0002)
Op voorraad
- MERK:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- DEEL #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Land Portable Satellite Internet Terminal w/ WiFi
De robuuste en lichte Hughes 9211-HDR is een budgetvriendelijke High Data Rate terminal, ideaal voor media, overheden, NGO's, mobiele zorgverleners en meer, die de beste balans van hoge prestaties, kwaliteit van service en de laagste kosten eisen.
De 9211-HDR heeft een gehard, compact en slank ontwerp?de kleinste en lichtste HDR-capabele BGAN ter wereld. Gebruikers kunnen verbinding maken met streaming breedbandsnelheden van meer dan 650 kbps met functies zoals ingebouwde, multi-user WiFi-toegang.
Een externe aangedreven antenne is beschikbaar om lange RF-kabelverbindingen te ondersteunen voor tijdelijke of permanente vaste installaties. De gebruiker heeft zelfs de vrijheid om een accessoire voertuigvolgantenne aan te sluiten, waardoor communicatie tijdens het bewegen rechtstreeks vanuit de 9211-HDR-terminal mogelijk is.
De Hughes 9211-HDR stelt gebruikers in staat om IP-verkeer te verzenden en te ontvangen via Ethernet en/of 802.11 b/g/n WiFi en spraak of fax via een standaard telefoonverbinding. Het is volledig IP-gebaseerd en biedt Class 1 achtergrond IP of selecteerbare, toegewijde kwaliteitsniveaus van service (QoS).
Het BGAN HDR-service netwerk van Inmarsat biedt nu nieuwe en hogere streaming snelheden. De Hughes 9211-HDR ondersteunt de hoogste beschikbare streaming snelheden (boven 650 kbps) voor het verzenden van video en andere kritieke gegevens vanuit het veld. Asymmetrische streaming snelheden worden ondersteund, waardoor gebruikers de service beter kunnen afstemmen op hun individuele voorkeuren om kosten te beheersen en te minimaliseren.
Interfaces
Ethernetverbinding (RJ45)
POTS-verbinding voor spraak en fax (RJ11)
Externe antenneconnector
Kompas en audiotoon om te helpen bij het richten van de antenne
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| DEEL # | 3500841-0002 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | HUGHES |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN HDR |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATASNELHEID | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 3 SATELLIETEN |
| STANDBY-TIJD | UP TO 36 HOURS |
| LENGTE | 232 mm |
| BREEDTE | 292 mm |
| DIEPTE | 51 mm |
| GEWICHT | 2.019 kg |
What's included
Pakketinhoud:
- Hughes 9211-HDR Terminal
- Oplaadbare lithium-ion batterijpack
- 5m Ethernet-kabel
- AC/DC-adapter, drie IEC-kabels, één voor UK, EU en US aansluitingen