ICOM IC-SAT100 PTT-satellietradio
Op voorraad
- MERK:
- ICOM
- MODEL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japan
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT-satellietradio
De ICOM IC-SAT100 werkt via SATELLITE PTT (Push-To-Talk), een tweerichtingsradiosysteem dat gebruikmaakt van het IridiumĀ®-satellietnetwerk. Het kan worden gebruikt als communicatiemiddel in afgelegen, geĆÆsoleerde gebieden waar geen mobiele telefoon of vaste netwerkinfrastructuur aanwezig is. Zelfs als de terrestrische netwerkinfrastructuur onbruikbaar wordt door menselijke of natuurrampen, kan SATELLIET PTT een stabiele back-up bieden, onafhankelijk van andere netwerken. Bovendien kunnen IC-SAT100-gebruikers, in tegenstelling tot satelliettelefoons, onmiddellijk beginnen te praten met alle radio's in dezelfde gespreksgroep, met slechts een druk op de verzendknop (PTT).
De ICOM IC-SAT100 PTT-satellietradio is snel en eenvoudig in te stellen via het bestaande IridiumĀ® Command Center en blijft tot 15 gespreksgroepen ondersteunen. Talkgroepen kunnen worden gedeeld waardoor wereldwijde interoperabiliteit tussen gebruikers mogelijk wordt, zelfs bij gebruik van verschillende IridiumĀ® PTT-handsets.
De ICOM IC-SAT100 PTT-satellietradio biedt de volgende hoofdfuncties:
Waterdichte, stofdichte en duurzame behuizing - biedt IP67-waterdichtheid (1 m waterdiepte gedurende 30 minuten) en stofdichte bescherming, waardoor het ideaal is voor gebruik in ruwe buitenomgevingen. De radio voldoet ook aan de MIL-STD 810G-specificaties en heeft een bedrijfstemperatuurbereik van -30 °C tot +60 °C (-22 °F tot 140 °F).
Ingebouwde noodsleutel - een gemakkelijk te vinden knop kan worden gebruikt voor noodgevallen; waardoor een noodoproep kan worden verzonden naar voorgeprogrammeerde gebruikers.
Krachtige audio - 1500 mW audio geleverd door de interne luidspreker zorgt voor luide en duidelijke communicatie, zelfs in rumoerige omgevingen.
Langdurige batterijduur - De meegeleverde lithium-ionbatterij (Li-ion) biedt tot 14,5 uur werking.
Beveiligde communicatie - biedt veilige gesprekken met AES 256-bits codering.
Andere kenmerken zijn onder meer:
Weergave in meerdere talen (Engels, Chinees, Frans, Japans en Spaans)
Antenneconnector van het SMA-type voor een optionele externe antenne
De AquaQuakeā¢-functie verwijdert elk binnendringen van water dat de luidsprekergrill van het apparaat kan binnendringen
Opladen via USB (type USB Micro-B)
Specifications
| MODEL | IC-SAT100 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLITE PTT |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | ICOM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM PTT |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| BREEDTE | 57.8 mm (2.3 inch) |
| DIEPTE | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| GEWICHT | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Wat zit er in:
- ICOM IC-SAT100 PTT-satellietradio
- Batterijpakket, BP-300
- Riemclip, MBB-5
- Antenne, FA-S102U
- Bureaulader, BC-241
- Wisselstroomadapter, BC-242