Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| DEEL # | APKT0401 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 158 mm |
| BREEDTE | 62 mm |
| DIEPTE | 59 mm |
| GEWICHT | 375 grams (13.2 oz) |
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium is de enige aanbieder van echt wereldwijde spraak- en dataoplossingen via satelliet met volledige dekking van de aarde (inclusief oceanen, luchtwegen en poolgebieden). Iridium-telefoons leveren essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is.