Iridium 9555 satelliettelefoon + Pelican 1150 koffer (tweedehands, 12 maanden garantie)
Op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555 PRE-OWNED
- DEEL #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium is de enige aanbieder van echt wereldwijde spraak- en dataoplossingen via satelliet met volledige dekking van de aarde (inclusief oceanen, luchtwegen en poolgebieden). Iridium-telefoons leveren essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is.
De Iridium 9555 is het summum van betrouwbare mobiele communicatie. Het is een robuust gebouwd stuk gereedschap, geen speelgoed. Het kan geen games spelen, geen foto's maken of mp3's afspelen. Wat het zal doen, is werken. Overal. Zonder uitzondering. Het is ontworpen om de zwaarste omgevingen ter wereld te weerstaan, zodat de zwaarste klanten ter wereld erop kunnen vertrouwen als een kritieke reddingslijn, waar en wanneer ze maar willen.
Het innovatieve ontwerp van de Iridium 9555-satelliettelefoon biedt een aanzienlijk kleiner formaat, een handvriendelijkere vormfactor, een intuïtieve gebruikersinterface en nieuwe functies zoals een intern opgeborgen antenne. Het is compact, licht en gebruiksvriendelijk, met een helderder scherm, een telefoon met luidspreker, verbeterde Short Messaging Service (SMS) en e-mailmogelijkheden, en een verbeterde mini-USB-gegevenspoort. De 9555-telefoon is ontworpen om bestand te zijn tegen en goed te presteren in 's werelds meest ruige, afgelegen en industriële omgevingen, en is water- en schokbestendig. Gecombineerd met het enige communicatienetwerk dat echt wereldwijde dekking biedt, levert de 9555 de betrouwbare, veilige, real-time, bedrijfskritische communicatieservice die Iridium-gebruikers gewend zijn.
Specifications
| LEVERING UIT | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9555 PRE-OWNED |
| DEEL # | BPKT0801 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM, PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATASNELHEID | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 143 mm |
| BREEDTE | 55 mm |
| DIEPTE | 30 mm |
| GEWICHT | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555-functies
Ontwerp van industriële kwaliteit voor ongeëvenaarde duurzaamheid
Compacte fysieke voetafdruk voor gestroomlijnde draagbaarheid
Intuïtieve gebruikersinterface voor kant-en-klare functionaliteit
Verbeterde mogelijkheden voor sms- en e-mailberichten
Geïntegreerde luidsprekertelefoon
Headset en handsfree mogelijkheid
Intern opgeborgen antenne
Mini-USB-datapoort en ondersteuning voor telefoon als modem
21 ondersteunde menutalen
Weergave
Verlicht grafisch display met 200 tekens
Volume-, signaal- en batterijsterktemeters
Verlicht weerbestendig toetsenbord
Belfuncties
Geïntegreerde luidsprekertelefoon
Snel verbinding maken met Iridium voicemail
Tweerichtings-sms en korte e-mailmogelijkheden
Voorprogrammeerbare internationale toegangscode (00 of +)
Mailbox voor spraak-, numerieke en tekstberichten
Selecteerbare beltonen en waarschuwingstonen (8 keuzes)
Geheugen
Intern adresboek met 100 ingangen, met capaciteit voor meerdere telefoonnummers, e-mailadressen en notities
SIM-kaartadresboek met een capaciteit van 155 vermeldingen
De oproepgeschiedenis houdt ontvangen, gemiste en gekozen oproepen bij
Functies voor gebruikscontrole
Door de gebruiker configureerbare oproeptimers om de kosten te beheersen
Toetsenbordvergrendeling en PIN-vergrendeling voor extra beveiliging
What's included
Iridium 9555 Werelddekkingskaart

Iridium levert essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is. Aangedreven door een uniek geavanceerde wereldwijde constellatie van 66 cross-linked Low-Earth Orbit (LEO)-satellieten, biedt het Iridium®-netwerk spraak- en dataverbindingen van hoge kwaliteit over het hele aardoppervlak, inclusief over luchtwegen, oceanen en poolgebieden. Samen met zijn ecosysteem van partnerbedrijven levert Iridium een innovatief en rijk portfolio van betrouwbare oplossingen voor markten die echt wereldwijde communicatie vereisen.
Op slechts 780 kilometer van de aarde betekent de nabijheid van Iridium's LEO-netwerk dekking van pool tot pool, een korter transmissiepad, sterkere signalen, lagere latentie en kortere registratietijd dan met GEO-satellieten. In de ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppeld aan maximaal vier andere, waardoor een dynamisch netwerk ontstaat dat verkeer tussen satellieten leidt om wereldwijde dekking te garanderen, zelfs waar traditionele lokale systemen niet beschikbaar zijn.
