Iridium Extreme 9575N satelliettelefoon (CPKTN1901)
Op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575N EXTREME
- DEEL #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for ā¬Ā 1.211,05 ā¬Ā 1.211,05 each and save 2%
- Buy 5 for ā¬Ā 1.198,69 ā¬Ā 1.198,69 each and save 3%
- Buy 10 for ā¬Ā 1.173,97 ā¬Ā 1.173,97 each and save 5%
Verbeterde spraakkwaliteit, geĆÆntegreerde speakerphone en handsfree mogelijkheden maken de Iridium 9575 de slimme keuze.
De Iridium 9575 Extreme is geschikt voor sms, zodat u in contact kunt blijven en ervaringen met anderen kunt delen via eenvoudig te gebruiken sms-berichten. Stuur een gratis tekst-/sms-bericht .
De Iridium Extreme is uitgerust met een programmeerbare noodknop die een kritieke, snelle reactie activeert wanneer u die het meest nodig heeft. Het is de enige satelliettelefoon met GPS-enabled SOS-knop met hulpdiensten ondersteund door GEOS Travel Safety Group , inbegrepen zonder extra kosten. Zie Details .
De Iridium 9575 Extreme is uitgerust met Location Based Services (LBS) die GPS-positionering mogelijk maken en stelt u in staat om overal ter wereld uw coƶrdinaten te lokaliseren en te delen.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| LEVERING UIT | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | 9575N EXTREME |
| DEEL # | CPKTN1901 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| DATASNELHEID | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 140 mm (5.5") |
| BREEDTE | 60 mm (2.36") |
| DIEPTE | 27 mm (1.06") |
| GEWICHT | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extreme-functies
⢠GPS-gebaseerde locatiegebaseerde services
⢠Online volgsysteem
⢠Maatwerkoplossingen mogelijk gemaakt voor diverse markten
⢠Accessoires om persoonlijke communicatie drastisch te verbeteren
⢠Satellite Emergency Notifcation Device (SEND)-compatibel SOS-knopontwerp
⢠Betrouwbare wereldwijde dekking in twee richtingen
⢠De sterkste satelliethandset voor militaire doeleinden die ooit is gebouwd
What's included
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium levert essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is. Aangedreven door een uniek geavanceerde wereldwijde constellatie van 66 cross-linked Low-Earth Orbit (LEO)-satellieten, biedt het Iridium®-netwerk spraak- en dataverbindingen van hoge kwaliteit over het hele aardoppervlak, inclusief over luchtwegen, oceanen en poolgebieden. Samen met zijn ecosysteem van partnerbedrijven levert Iridium een innovatief en rijk portfolio van betrouwbare oplossingen voor markten die echt wereldwijde communicatie vereisen.
Ā
Op slechts 780 kilometer van de aarde betekent de nabijheid van Iridium's LEO-netwerk dekking van pool tot pool, een korter transmissiepad, sterkere signalen, lagere latentie en kortere registratietijd dan met GEO-satellieten. In de ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppeld aan maximaal vier andere, waardoor een dynamisch netwerk ontstaat dat verkeer tussen satellieten leidt om wereldwijde dekking te garanderen, zelfs waar traditionele lokale systemen niet beschikbaar zijn.