Iridium AeroAntenna mobiele permanent gemonteerde antenne (AT1621-5)
Op voorraad
- MERK:
- AEROANTENNA
- DEEL #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Deze Iridium-frequentieantenne (AT1621-5) is ontworpen voor land/mobiele toepassingen en werkt met zowel spraak- als datacommunicatiesystemen. 197 inch antennekabel wordt meegeleverd en aan de antenne bevestigd. De antenne is voorzien van een schutbordconnector zodat deze met slechts één gat op het dak van een voertuig kan worden geïnstalleerd.
Specificaties
Diameter: 8,966 cm (3,53 inch)
Hoogte: 2,108 cm (0,83 inch)
Gewicht: 283,49 gram (10,0 oz)
(Dit product wordt ook op de markt gebracht als de Beam RST720)
Specifications
| DEEL # | AT1621-5 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | AEROANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| FUNCTIES | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| BREEDTE | 8.966 cm (3.53 in.) |
| DIEPTE | 2,108 cm (0,83 po) |
| GEWICHT | 283,49 grammes (10,0 onces) |