Iridium AeroAntenna Vaste Mast Antenne - Beugelmontage (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Vaste Mast Antenne - Beugelmontage (AT1621-73)
AeroAntenna Vaste Mast Antenne, voor gebruik met de Iridium 9500, 9505 of 9505A satelliettelefoons en 9570 draagbare dock, levert uitzonderlijke ontvangstprestaties voor permanente toepassingen in gebouwen of op zee. Het is ontworpen voor gebruik in de vrije lucht. (Geen grondvlak.) De AT1621-73 vaste mast Iridium accessoire paalmontage antenne is bedoeld voor gebruik met Iridium en Motorola satelliettelefoons en verschillende vaste locatie draagbare dockingsystemen.
Specifications
| DEEL # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | AEROANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| FUNCTIES | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| GEWICHT | 226,79 gramas |