Iridium Beam passieve antennekabelset - 3 m / 9 ft (RST931)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- RST931
- ORIGIN:
- Verenigd Koninkrijk
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Iridium Beam passieve antennekabelset - 3 m / 9,8 ft (RST931)
Beam RST931 Iridium 3 m (9 voet) antennekabel biedt een flexibele installatieoptie voor zeer compacte installaties, waarbij een transceivermodule zich dicht bij de antenne bevindt en is voorgemonteerd met TNC mannelijke connectoren.
• Binnen Iridium's 3dB verliesspecificatie
• Keer Magnetron Kabel
• TNC beëindigd om verbinding te maken met terminal en antenne
• Volledig getest
• Geassembleerd in Australië
Specifications
| DEEL # | RST931 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| ACCESSOIRETYPE | CABLE |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| LENGTE | 3m (9.8') |
| GEWICHT | 0.15 kg (0.33 lbs) |