Iridium GO! WiFi Smartphone Adapter + Gratis Verzending!!! (AHKT1301) - GEBRUIKT
TELEFOONS | PLANNEN | BUNDELS | TOEBEHOREN | STEUN
Niet op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- DEEL #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Maleisië
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! WiFi-smartphoneadapter voor Android en iOS
Iridium GO! creëert de allereerste betrouwbare wereldwijde verbinding voor spraak- en datacommunicatie op uw smartphone of maximaal 5 mobiele apparaten. Maak je geen zorgen. Geen roamingkosten. Gewoon verbonden en in contact waar u ook bent, wanneer u maar wilt, met de apparaten waarop u elke dag vertrouwt.
Ga verder met persoonlijke communicatie
Iridium GO! is anders dan alles wat de wereld eerder heeft gezien. Aangedreven door 's werelds verst bereikbare netwerk, breidt deze compacte, robuuste en draagbare unit de mogelijkheden van elke smartphone, laptop of tablet drastisch uit door overal ter wereld een door satellieten ondersteunde Wi-Fi-hotspot te creëren.
Transformeer je smartphone
Iridium GO! transformeert uw vertrouwde apparaat in een oogwenk in een wereldwijde krachtpatser op het gebied van communicatie. Voor zakelijke klimmers en weekendstrijders, individuen, ondernemingen of overheden, voor iedereen die onderweg is, buiten bereik of buiten het netwerk, te land of op zee Iridium GO! maakt betrouwbare spraak- en datamogelijkheden voor uw smartphone of maximaal 5 mobiele apparaten mogelijk.
Een revolutie in persoonlijke communicatie
Eenvoudig
Iridium GO! maakt satellietconnectiviteit mogelijk voor uw mobiele apparaten waar terrestrische netwerken dat niet kunnen. Klap gewoon de geïntegreerde antenne omhoog en de batterijgevoede eenheid maakt snel en automatisch verbinding met de Iridium LEO-satellietconstellatie om overal een Wi-Fi-hotspot te creëren binnen een straal van ongeveer 30,5 meter (100 voet). Met de Iridium GO! sollicitatie.
Veelzijdig
Iridium GO! ondersteunt een volledig scala aan wereldwijde communicatie, waaronder:
Mobiel
U kunt Iridium GO! overal. Hij is klein genoeg om in je zak te passen en, net als andere Iridium-apparaten, sterk genoeg om regen, zand, stof en ruw gebruik te weerstaan. Hij kan worden gedragen, gemakkelijk in uw rugzak worden opgeborgen of voor mobiele toepassingen in voertuigen, vliegtuigen en boten worden gemonteerd.
Vernieuwend
Iridium GO! combineert het beste dat zowel satelliet- als mobiele telefoons te bieden hebben. is de eerste in een hele nieuwe categorie persoonlijke satellietconnectiviteitsapparaten. Het is ook een krachtig ontwikkelingsplatform dat is geoptimaliseerd voor Iridium-partners om applicaties te bouwen, waardoor de communicatiemogelijkheden op afgelegen locaties nog verder worden uitgebreid.
Betaalbaar
Iridium GO! is een betaalbare oplossing voor echt wereldwijde connectiviteit. Het maakt gebruik van en breidt uw bestaande vertrouwde apparaten uit, is compatibel met Apple- en Android-besturingssystemen en elimineert roamingkosten. Hiermee kunnen verbindingen worden gedeeld door meerdere gebruikers en wordt ondersteund door betaalbare abonnementen die de spraak- en datakosten redelijk houden.
Uw mobiele apparaten werken nu overal ter wereld
|
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| DEEL # | AHKT1301 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 5.5 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 15.5 HOURS |
| LENGTE | 114 mm (4.5") |
| BREEDTE | 83 mm (3.25") |
| DIEPTE | 32 mm (1.25") |
| GEWICHT | 304 grams (10.72 oz) |
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium is de enige aanbieder van echt wereldwijde spraak- en dataoplossingen via satelliet met volledige dekking van de aarde (inclusief oceanen, luchtwegen en poolgebieden). Iridium-telefoons leveren essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is.




