Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
Op voorraad
- MERK:
- MOTOROLA
- DEEL #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Maleisië
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
€ 870,00
Excl. BTW:
€ 870,00
Excl. BTW:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| DEEL # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | TWO-WAY RADIO |
| MERK | MOTOROLA |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| LENGTE | 131 mm |
| BREEDTE | 59 mm |
| DIEPTE | 22 mm |
Write a Review