Starlink Standaard Geactiveerde Hoge Snelheid Satellietinternet Standaard Kit (GEBRUIKT)
calcActive())">
Dit is het snelste satellietinternetapparaat dat beschikbaar is met streaming snelheden tot 100Mbps! Voedingsbron vereist.
Op voorraad
- MERK:
- STARLINK
- MODEL:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
€ 280,61
Excl. BTW:
€ 280,61
€ 249,42
Excl. BTW:
€ 249,42
Excl. BTW:
Starlink Hoge Snelheid Draagbare Satelliet Internet Terminal Huur
Een nieuwe manier om te verbinden
Streamen, videogesprekken, online gamen, remote werken en meer zijn nu mogelijk, zelfs op de meest afgelegen locaties, dankzij 's werelds meest geavanceerde internetsysteem.
Hoe je je Starlink Kit instelt en installeert
Binnen enkele minuten online
Stel Starlink in met slechts twee stappen. Instructies werken in elke volgorde:
1 STEEK HET IN
2 WIJST NAAR DE LUCHT
Starlink vereist een onbelemmerd uitzicht op de lucht. Download de Starlink-app om je beste installatielocatie te bepalen.


Specifications
| MODEL | STANDARD KIT |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | STARLINK |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENTIE | Ka BAND, Ku BAND |
| FUNCTIES | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| CERTIFICERING | FCC |
| LENGTE | 303 mm |
| DIEPTE | 513 mm |
| GEWICHT | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review