Thales SureLINK IP-handsetset (onderdeelnr. 1100818-501)
Op voorraad
- MERK:
- THALES
- MODEL:
- SURELINK IP HANDSET
- DEEL #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Thales SureLink IP-handsetset (PN 1100818-501)
De SureLINK-handset werkt met de Thales MissionLINK®- en VesseLINK™-systemen, waardoor spraakcommunicatie en systeemconfiguratie en bediening binnen handbereik zijn. Met een grote interne luidspreker en ruisonderdrukkingstechnologie zorgt de Thales SureLINK voor heldere communicatie in de meest rumoerige omgevingen. Voer een noodoproep uit met de noodknop aan boord, gebruik de Thales Softphone-applicatie om discreet of via de speakerphone te bellen of gebeld te worden, configureer en bewaak het satellietsysteem via het Thales Management Portal vanaf het grote touchscreen. Dankzij een Ethernet-verbinding met de terminal kan de Thales SureLINK-handset gemakkelijk op vrijwel elke gewenste locatie binnen handbereik worden geplaatst. Dit weerbestendige ontwerp met een Corning® Gorilla® Glass-scherm is zeker bestand tegen de zwaarste omgevingen in een klein handheld-pakket.
Specifications
| MODEL | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| DEEL # | PN 1100818-501 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | THALES |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM CERTUS LAND |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 127 mm (5") |
| BREEDTE | 76 mm (2.99") |
| DIEPTE | 2.54 mm (0.01") |
| GEWICHT | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Op Android gebaseerd besturingssysteem voor eenvoudige navigatie
- Luid volume van meer dan 90 dB SPL in speakerphone-modus met ruisonderdrukkingstechnologie voor gebruik in - omgevingen met veel lawaai
- Speciale noodknop voor noodoproepen en het verzenden van GPS-locatiecoördinaten
- Powered over Ethernet-verbinding verlengt Thales SureLINK tot 100 meter van de terminal
- Inclusief Thales Softphone-applicatie voor spraakoproepen en toegang tot het Thales Management Portal voor systeemconfiguratie en monitoring
- Iridium Push-to-Talk (PTT) klaar met speciale PTT-knop