Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth-dockningsstationspaket (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| DEL # | 9555ID-SB |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| ANVÄNDNINGSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| VARUMÄRKE | BEAM |
| NÄTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| ANVÄNDNINGSTYP | FIXED, MARITIM, FORDONS |
| TYP TILLBEHÖR | BUNDLE |
| DRIFTSTEMPERATUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELLATION | 66 SATELLITER |
| LÄNGD | 20 cm (7.9") |
| BREDD | 7.5 cm (3") |
| DJUP | 6.5 cm (2.6") |
| VIKT | 0.32 kg |
I lådan:
Beam IntelliDOCK 9555
Rammonterat monteringsfäste i stål
Gränssnitt & strömkablar
Användarmanual
Installationsmanual