Beam IsatDock Transport Bolt Aktiv Antenn (ISD720)
In stock
- VARUMÄRKE:
- BEAM
- DEL #:
- ISD720
- ORIGIN:
- USA
- Warranty:
- 12 MÅNADER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktiv Antenn (ISD720)
Antennen är utformad för att möjliggöra horisontell eller vertikal ingång för antennkablarna för att ge viss flexibilitet vid installation. ISD720 fungerar med alla Beam Inmarsat IsatDock och Oceana terminaler men får endast användas med Beam certifierade AKTIVA antennkablar.
Specifications
| DEL # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUKTTYP | SATELLITTELEFON |
| VARUMÄRKE | BEAM |
| NÄTVERK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT VOICE |
| ANVÄNDNINGSTYP | FIXED, FORDONS |
| TYP TILLBEHÖR | ANTENNA |
| DRIFTSTEMPERATUR | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBEL MED | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LÄNGD | 146 mm (5.75") |
| BREDD | ["146 mm (5.75\")"] |
| DJUP | 75 mm (2.95") |
| VIKT | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat typ godkänd
• Högkvalitativ kapsling
• Aktiv antenn
• Bultmontering
• SMA/SMA
• Låg profil
• Omni riktad
• 12 månaders reparations- eller ersättningsgaranti